Litvínov – Kladno 6:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:2 (2:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:0 (kon.)
K. Vary – Liberec 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:2 (kon.) | Třinec – Plzeň 3:0 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 5:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 06.03.2020, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 52. kolo

53:51
    Jen co byli Bruslaři v pěti, na trestnou lavici odjel za podrážení Martin Ševc (MBL). Po komerční přestávce tak bude následovat další přesilovka zlínských hokejistů.

51:50
    Oba hlavní rozhodčí zvedli po faulu na Ference zároveň ruku, následně odjel na trestnou lavici Pavel Kousal, jenž dostal 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpykává Adam Zbořil.

48:38
    Dvouminutový trest obdržel za nedovolené bránění Zdeněk Okál (ZLN).

34:36
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvouminutový trest za vysokou hůl obdržel Maris Bičevskis (MBL).

27:33
    Za pozdní dohrání byl na dvě minuty vykázán Pavol Skalický (MBL).

18:27
    Pavol Skalický jel sám na brankáře a byl podražen, hlavní rozhodčí však nenařídil trestné střílení, což domácí následně reklamovali, přesto se bude hrát klasická přesilovka. Na trestnou lavici usedl za gólmana Kašíka Matyáš Harmlík (ZLN).

16:11
    Domácí se připravili o přesilovku. Podruhé v tomto zápase na trestnou lavici usedl Lukáš Kašpar (MBL), tentokrát za hákování.

15:54
    Hlavní rozhodčí zvedl ruku, za držení vyloučil na dvě minuty Antonína Honejska (ZLN). Následuje tedy další přesilovka Středočechů.

13:08
    Domácí si po komerční pauze zahrají početní výhodu. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Matyáš Hamrlík (ZLN).

04:20
    Domácí sekali Zlínské při protiútoku, Lukáše Kašpara tedy čekají dvě minuty na trestné lavici.