Dunajská Streda – Trnava 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Senica 0:0 (odl.) | Nitra – Ružomberok 1:1 (kon.)
Pohronie – Žilina 2:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (1:1)
FC Spartak Trnava
Sobota 22.08.2020, 18:00 • Mestský štadión, Dunajská Streda • Niké liga • 4. kolo

Fotbalisté Dunajské Stredy porazili ve 4. kole slovenské ligy Trnavu 2:1 a udrželi si tak vedení v tabulce se stoprocentní bilancí. V prvním poločase poslal domácí do vedení parádní trefou Eric Ramírez, ale Spartak krátce před přestávkou kontrovali zásahem Erika Pačindy. Po změně stran byl DAC lepším týmem a vytvořil si řadu šancí. Brankář Rusov dělal co mohl, dokonce chytil i pokutový kop Ericka Daviese, ale o pár minut později už nic nezmohl ani on. Na oblouček Schafera si naběhl Eric Ramírez a svým druhým zásahem v utkání rozhodl. Domácí kanonýr pak nebyl daleko ani od hattricku, příležitostí měl dost. (19:57:52)

90+3

90+3
    Po dlouhém nákopu se ještě snažil dostat do koncovky Marek Václav, což ale nezvládl. Je konec!

90+3
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrija Balić, přichází Matúš Malý.

90+2
    Hosté zahrávali rohový kop. Do šestnáctky šel i brankář Rusov a byl to právě on, kdo se dostal do kontaktu s Martinem Jedličkou. Pískán útočný faul. Doplním informaci, že nastavený čas má trvat tři minuty.

90+1
    Mohlo být vymalováno! Na nákop Davise si na levé straně naběhl Eric Ramírez. Rusov proti němu vyběhl a Ramírez tak zvolil lob, který skončil těsně nad břevnem!

90
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Sainey Njie.

88
    Vlasko v šestnáctce spadl po souboji s Kružliakem. Rozhodčí hostujícímu záložníkovi důrazně naznačil, aby vstal a hrál dál.

86
    Souboj s Tummou odnesl domácí Erick Davis. Ten zůstal ležet na trávníku.

85
    Domácí brankář Jedlička musel vyběhnout ze své brány a odkopnout míč do autu před nabíhajícím Nsumohem.

85
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yann Yao, přichází Marek Václav.

85
    V ofsajdu se ocitl Erik Pačinda. Spartaku se zatím nedaří rozpoutat nějaký závěrečný tlak.

84
    K zakončení zpoza šestnáctky se dostal Eric Ramírez. Jeho střelu Rusov zlikvidoval.

83
    Grič se pokusil vysunout Nsumoha. Ten na míč nedosáhl a domácí budou vhazovat.

82
    Žlutou kartu dostává Dominik Kružliak (FK DAC Dunajská Streda).

81
    Domácím se stále ještě může vymstít, že zahodili spoustu šancí. Jejich náskok mohl být v této chvíli i vyšší.

80
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází De Barros Cabral Saymon, přichází Matúš Turňa.

79
    Kalmár rozehrával standardní situaci z pravé strany. Pozornosti hostující obrany unikl nabíhající Dominik Kružliak, který zblízka přestřelil!