FK Kaisar – APOEL | 1:4 (kon.) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (kon.) | | | Renova – Hajduk Split | 0:1 (kon.) |
Ararat-Armenia – Fola | 4:3 (po pr.) | | | Astana – Budućnost Podgorica | 0:1 (kon.) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (kon.) |
Lincoln – Rangers | 0:5 (kon.) | | | KuPS – Slovan Bratislava | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Botoşani – Škendija | 0:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Riteriai – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (kon.) |
Göteborg – Kodaň | 1:2 (kon.) | | | Neftçi Baku – Galatasaray | 1:3 (kon.) | | | Flora – Reykjavík | 2:1 (kon.) |
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar | 2:3 (po pr.) | | | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) | | | Djurgården – Europa | 2:1 (kon.) |
Hibernians – Fehérvár | 0:1 (kon.) | | | Laçi – Beer Ševa | 1:2 (kon.) | | | CSKA Sofia – BATE | 2:0 (kon.) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad | 0:1 (po pr.) | | | OFI FC – Apollon Limassol | 0:1 (kon.) | | | Locomotive Tbilisi – Dynamo | 2:1 (kon.) |
Maccabi Haifa – Kajrat | 2:1 (kon.) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (kon.) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (kon.) |
Shamrock – AC Milán | 0:2 (kon.) | | | Piast Gliwice – Hartberg | 3:2 (kon.) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (kon.) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (kon.) | | | Aris Soluň – Kolos Kovalivka | 1:2 (kon.) | | | Standard – Bala Town | 2:0 (kon.) |
Mura – Aarhus | 3:0 (kon.) | | | Viking FK – Aberdeen | 0:2 (kon.) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po pen.) |
Linfield – Floriana | 0:1 (kon.) | | | Osijek – Basilej | 1:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Jablonec | 5:3 (po pr.) |
Servette – Remeš | 0:1 (kon.) | | | Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po pen.) | | | Honvéd – Malmö | 0:2 (kon.) |
Marseille – Saint-Étienne | 0:2 (kon.) |
po penal. (4:3)
Kuopion Palloseura
1:1
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava
115
|
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Ville Saxman, přichází Igors Tarasovs.
|
|
115
|
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Saku Savolainen, přichází Usman Sale.
|
|
114
|
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Žan Medved, přichází Alen Ožbolt.
|
|
103
|
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází David Holman, přichází Dejan Dražič.
|
|
87
|
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Juho Pirttijoki, přichází Tabi Manga.
|
|
87
|
Střídání v týmu Kuopion Palloseura: ze hřiště odchází Rangel, přichází Aniekpeno Udoh.
|
|
69
|
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ibrahim Rabiu, přichází Nono.
|
|
69
|
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Aleksandar Čavrič.
|
Branky:
120. Udoh – 111. Medved
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 22:26.
Rozhodčí: Volen Chinkov – Petar Dzhuganski, Dimiar Rusev – Georgi Davidov (všichni BUL)
Diváci:
Karty: 71. Nissila (KPS), 73. Tomás (KPS), 85. Niskanen (KPS), 89. Pennanen (KPS) – 37. Medved (SBA), 52. Bajrič (SBA)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Pennanen (KPS)
1:1 De Marco (SBA)
2. série:
2:1 Udoh (KPS)
2:2 Ožbolt (SBA)
3. série:
2:2 Niskanen (KPS)
2:3 De Kamps (SBA)
4. série:
3:3 Tomás (KPS)
3:3 Ratão (SBA)
5. série:
4:3 Boateng (KPS)
4:3 Nono (SBA)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 22:26.
Kuopion Palloseura:
Virtanen – Savolainen (115. Sale), Pirttijoki (87. Manga), Tomás, Pikk – Saxman (115. Tarasovs), Boateng, Nissilä – Niskanen, Rangel (87. Udoh), Pennanen
Náhradníci: Riihimäki – Manga, Nissinen, Purje, Sale, Tarasovs, Udoh
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrič, De Marco – Rabiu (69. Nono), De Kamps (C) – Daniel (69. Čavrič), Holman (103. Dražič), Ratão – Medved (114. Ožbolt)
Náhradníci: Šulla – Božikov, Lovat, Nono, Dražič, Čavrič, Ožbolt
Trenér:
Náhradníci: Riihimäki – Manga, Nissinen, Purje, Sale, Tarasovs, Udoh
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Abena, Bajrič, De Marco – Rabiu (69. Nono), De Kamps (C) – Daniel (69. Čavrič), Holman (103. Dražič), Ratão – Medved (114. Ožbolt)
Náhradníci: Šulla – Božikov, Lovat, Nono, Dražič, Čavrič, Ožbolt
Trenér:
Rozhodčí: Volen Chinkov – Petar Dzhuganski, Dimiar Rusev – Georgi Davidov (všichni BUL)
Diváci:
Filip Lefenda