FK Kaisar – APOEL | 1:4 (kon.) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (kon.) | | | Renova – Hajduk Split | 0:1 (kon.) |
Ararat-Armenia – Fola | 4:3 (po pr.) | | | Astana – Budućnost Podgorica | 0:1 (kon.) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (kon.) |
Lincoln – Rangers | 0:5 (kon.) | | | KuPS – Slovan Bratislava | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Botoşani – Škendija | 0:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Riteriai – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (kon.) |
Göteborg – Kodaň | 1:2 (kon.) | | | Neftçi Baku – Galatasaray | 1:3 (kon.) | | | Flora – Reykjavík | 2:1 (kon.) |
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar | 2:3 (po pr.) | | | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) | | | Djurgården – Europa | 2:1 (kon.) |
Hibernians – Fehérvár | 0:1 (kon.) | | | Laçi – Beer Ševa | 1:2 (kon.) | | | CSKA Sofia – BATE | 2:0 (kon.) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad | 0:1 (po pr.) | | | OFI FC – Apollon Limassol | 0:1 (kon.) | | | Locomotive Tbilisi – Dynamo | 2:1 (kon.) |
Maccabi Haifa – Kajrat | 2:1 (kon.) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (kon.) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (kon.) |
Shamrock – AC Milán | 0:2 (kon.) | | | Piast Gliwice – Hartberg | 3:2 (kon.) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (kon.) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (kon.) | | | Aris Soluň – Kolos Kovalivka | 1:2 (kon.) | | | Standard – Bala Town | 2:0 (kon.) |
Mura – Aarhus | 3:0 (kon.) | | | Viking FK – Aberdeen | 0:2 (kon.) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po pen.) |
Linfield – Floriana | 0:1 (kon.) | | | Osijek – Basilej | 1:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Jablonec | 5:3 (po pr.) |
Servette – Remeš | 0:1 (kon.) | | | Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po pen.) | | | Honvéd – Malmö | 0:2 (kon.) |
Marseille – Saint-Étienne | 0:2 (kon.) |
konec
FC Botoşani
0:1
(0:1)
Škendija Tetovo
Rostislav Králik
Branky:
2. Ibraimi
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:17.
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Hallin
Diváci:
Karty: 45+1. Rodríguez (BOT), 62. Florescu (BOT) – 38. Alimi (SHK), 61. Doriev (SHK), 70. Ibraimi (SHK) 67. Alimi (SHK)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:17.
FC Botoşani:
Pap – Harut, Chindris, Seroni, Tiganasu – Florescu (71. Patache), Rodríguez (C), Babunski (79. Roman) – Aśkovski (46. Keyta), Dugandźić, Ofosu.
Náhradníci: Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.
Trenér:
Škendija Tetovo: Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev (70. Nafiu), Totre (75. Zelnulaj), Ahmedi – Ibraimi (88. Merdjani).
Náhradníci: Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.
Trenér:
Náhradníci: Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.
Trenér:
Škendija Tetovo: Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev (70. Nafiu), Totre (75. Zelnulaj), Ahmedi – Ibraimi (88. Merdjani).
Náhradníci: Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.
Trenér:
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Hallin
Diváci:
Belasica – Škendija 0:3
Škendija – Borec 1:1
Sumgayit – Škendija 0:2 – EL
Makedonija GP – Škendija 0:1
Škendija – Struga 2:0
Dinamo Bukurešť – Botosani 1:1
Botasani – Iasi 4:0
Ordabasy – Botosani 1:2 – EL
Arges Pitesti – Botosani 2:3
Botosani – Gaz Metan 4:1
FC Botoşani: Pap – Harut, Chindris, Seroni, Tiganasu – Florescu, Rodríguez (C), Babunski – Aškovski, Dugandźić, Ofosu.
Náhradníci: Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.
FK Škendija Tetovo: Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev, Totre, Ahmedi – Ibraimi.
Náhradníci: Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Hallin.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Střely na branku: 1:1
Střely mimo branku: 2:1
Rohové kopy: 4:2
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 10:8