FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renova – Hajduk Split 0:1 (kon.)
FC Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po pr.) | Astana – Budućnost 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Lincoln – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratislava 1:1 (4:3 po pen.) | Botoşani – Škendija 0:1 (kon.)
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Riteriai – Liberec 1:5 (kon.) | Loko Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – Kodaň 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar 2:3 (po pr.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Fehérvár 0:1 (kon.) | Laçi – H. Be'er Sheva 1:2 (kon.) | Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan 0:1 (po pr.) | OFI FC – Apollon Limassol 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 2:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Kajrat 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock – AC Milán 0:2 (kon.) | Piast Gliwice – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po pen.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | NK Osijek – Basilej 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Jablonec 5:3 (po pr.)
Servette FC – Reims 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po pen.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
konec
Aris Soluň
1:2 (0:0)
FK Kolos Kovalivka
Čtvrtek 17.09.2020, 20:00 • Kleanthis Vikelidis Stadium • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo
Předzápasové kurzy
     
    Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:05:40)
     
    Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:19.
     
    Zatímco první půle byla na góly chudá, druhá byla pravý opak. Hosté se v ní rychle ujali vedení, avšak domácí kontrovali vzápětí. Ještě jednou se pak skóre měnilo, když ukrajinský tým vyrazil do brejku a Juliána překonal podruhé. Těsný náskok pak jeho hráči uhájili až do závěrečného hvizdu.
     
    90+4
    Konec zápasu.
     
    90+3
    Mancini to ještě zkoušel, ale mezi tři tyče nezamířil.
     
    90+1
    Aris rozehrál rohový kop, avšak do žádné šance se nedokázal dostat.
     
    90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.
     
    88
    Střídání v týmu FK Kolos Kovalivka: ze hřiště odchází Smirnij, přichází Kostyšyn.
     
    86
    Žlutou kartu dostává Havryš (FK Kolos Kovalivka).
     
    85
    Domácí mají tlak, z pravé strany to zkusil Mancini, avšak Voljnec byl připraven.
    83. Antjuch velkou šanci nevyužil
     
    83
    Hosté byli pod tlakem, ale dokázali se osvobodit a mohli definitivně rozhodnout. Antjuch šel sám na brankáře, avšak Julián podržel svůj tým a jeho přízemní střelu vyrazil.
     
    82
    Centrovaný míč však zaletěl přímo do rukavic připraveného Voljnece.
     
    81
    Domácí mají šanci vyrovnat, rozehrávat budou poblíž pokutového území.
     
    79
    Teď měli hosté velké štěstí, Voljnec zasáhl proti míči v poslední chvíli a stihl jej ještě vyrazit.
     
    78
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Sasha, přichází Mancini.
     
    77
    Do třetice Seleznov, tentokrát se chytil do ofsajdové pasti.
     
    76
    Žlutou kartu dostává Morozko (FK Kolos Kovalivka).

    Petr Frömel

    Branky: 55. Bruno Gama – 47. Novak, 62. Antjuch

    Karty:   56. Gama (ASO), 68. Rose (ASO) – 35. Bogdanov (KOV), 37. Zadoja (KOV), 76. Morozko (KOV), 86. Havryš (KOV)


    Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:19.
    Aris Soluň: Julián – Lucas Sasha (78. Mancini), Rose, Datković, Ganea (70. Manos) – Jeggo, Matilla – Fetfatzidis "C", Bertoglio, Bruno Gama – López.
    Náhradníci: Boucher – Bagalianis, Delizisis, Mancini, Manos, Sakic, Sengergis.

    FK Kolos Kovalivka: Voljnec – Zozulja (50. Morozko), Havryš "C", Petrov, Novak, Jemec – Smirnij (88. Kostyšyn), Bogdanov, Zadoja, Antjuch – Lysenko (64. Seleznov).
    Náhradníci: Kučerenko – Čornomorec, Iljin, Kostyšyn, Milko, Morozko, Seleznov.

    Rozhodčí: L. Tschudi – M. Sbrissa, P. Hirzel (všichni SUI)