Bratislava Capitals – Banská Bystrica 0:0 (zruš.) | Vlci Žilina – Spišská N. Ves 0:0 (zruš.) | Humenné – Michalovce 2:5 (kon.)
Poprad – Zvolen 2:1 (kon.)
HK Poprad
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HKM Zvolen
sk Čtvrtek 17.09.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

58:12
    Popradčania si záver tretej tretiny výrazne skomplikovali. Za podrazenie je vylúčený Adam Drgoň.

50:32
    A bude z toho teraz aj skrátená presilovka piatich proti trom pre Poprad. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Miloš Kelemen.

48:53
    Zvolenská presilovka o dvoch hráčov sa rýchlo skončila. Hostia zle striedali a výsledkom je trest za príliš veľa hráčov na ľade. Odsedí si ho Bondra.

48:14
    Toto bude per Popradčanov nepríjemné. Vyše minútu a 40 sekundová presilovka o dvoch hráčov pre Zvolen. Patrik Svitana je vylúčený za hákovanie.

47:54
    Zvolenčania budú mať k dispozícii presilovku. Petr Ulrych dostáva dve minúty za podrazenie.

38:57
    Presilová hra Popradu trvala iba krátko. Miroslav Preisinger pri úniku Bondru hákoval a dostáva menší trest.

38:25
    Poprad v závere druhej tretiny bude hrať presilovku. Ben Betker dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie + 20 minút a trest do konca zápasu za nešportové správanie.

36:12
    Hostia majú k dispozícii polminútovú presilovku o dvoch hráčov. Miroslav Preisinger je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

34:42
    V druhej tretine to bude prvé vylúčenie. A presilovku si zahrá HKM Zvolen. Adam Drgoň dostáva dve minúty za posunutie hokejky do puku.

19:12
    V závere prvej tretiny má presilovku k dispozícii Poprad. Ben Betker je vylúčený na dve minúty za krosček.

14:50
    Presilovka Zvolena sa predčasne končí. Radovan Bondra dostáva 2+10 za nešportové správanie.

13:44
    Sme svedkami prvého vylúčenia v stretnutí. Hra musela byť prerušená, keďže si v strednom pásme niečo chceli vysvetľovať Marcel Haščák s Andrejom Hatalom. Haščák dostáva 2+2 za hrubosť a Hatala dve minúty. Zvolen teda bude hrať presilovku.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 20. Preisinger (Svitana, Haščák), 59. Zagrapan (Matúš Paločko, Haščák) – 47. Viedenský (Puliš, Bondra)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Brejčák (A), Ulrych, Dalhuisen, Müller, Hidec, Kramár – Svitana (C), Skokan, Haščák – Šotek, Preisinger, Handlovský – Lušňák, Zagrapan (A), Mešár – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Dzivjak
    HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) – Betker, Hatala, Ivan, Melancon, Hraško (A), Kubka, Gajdoš, Ďuriš – R. Bondra, Viedenský (A), Puliš (C) – McPherson, M. Halama, Nuutinen – Stupka, Jedlička, Kelemen – Marcinek, Tibenský, Chlepčok

Rozhodčí: Orolin, Snášel – Wolf, Ordzovenský