Hronov – Děčín 9:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 0:0 (odl.) | Kopřivnice – Znojmo 2:4 (kon.)
Řisuty – Tábor 0:0 (odl.) | Cheb – Příbram 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 0:0 (odl.)
Bílina – Nová Paka 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Opava 2:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 0:0 (odl.)
Jablonec n/N – Trutnov 0:0 (odl.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 0:0 (odl.) | Kobra – Klatovy 8:3 (kon.)
HC Kobra Praha
8:3 (3:0, 1:2, 4:1)
HC Klatovy
Sobota 19.09.2020, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 2. liga skupina Jih (ČR) • 1. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, budu se na vás těšit u zítřejšího odpoledního střetnutí branické juniorky s týmem z Písku. Do té doby na počtenou! (20:08:19)

Je konec, Kobra do nové sezóny vstoupila tou správnou nohou a po povedeném výkonu poráží jednoho ze svých nejtradičnějších soupeřů, západočeské Klatovy, vysoko 8:3 a bere první tři body! Jejich vítězství je zasloužené, ač nutno podotknout, že hosté nehráli tak špatně, jak by se z pohledu na výsledek mohlo zdát.

Po siréně byla ještě k vidění menší strkanice, kterou se sudí rozhodli ponechat bez trestů.

59:32
    Bříška po souhře s Ryzákem vypálil z pravé strany, Micka si na konto připsal další zákrok.

59:22
    Závěrečnou minutu ještě okoření vyloučení, Martin Lang (KLT) míří na trestnou za sekání.

58:54
    Utkání míří do finiše, v závěrečných pasážích se hraje hlavně v neutrální třetině branického kluziště.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části!

57:53
    Klatovy zakládají další útočnou akci z vlastního pásma, uvidíme, co Strakovi svěřenci předvedou tentokrát.

57:16
    Marek Princl z modré čáry neuspěl, do trajektorie jeho projektilu se postavil jeden z protihráčů.

56:42
    Hra se na moment usadila před brankou Kobry, Klatovy se snaží v závěrečných minutách kombinovat.

56:02
    Hasman chtěl zmírnit klatovskou porážku střelou z pravé strany, kotouč ale minul domácí svatyni.

55:31
    Další zákrok ze své dílny tentokrát vytáhl Sochůrek, po pauze se bude vhazovat před jeho klecí.

55:13
    Po icingu se vhazovalo před Mickou, buly vyhráli domácí. Ti takřka hned potom vystřelili, mladý klatovský strážce svatyně byl tentokrát připraven ráně čelit.

54:55
    Utkání se pomalu ale jistě chýlí ke konci, ani jeden celek už nehraje na sto procent. O vítězi je rozhodnuto.

53:52
    Knesl poslal přihrávku přes celé střední pásmo Bříškovi, v dobách dávno minulých by za tento manévr sudí přerušil hru kvůli zákazu pasu přes dvě čáry.

52:54
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Tak tohle bylo rychlé, Západočechům z přesilovky stačilo pouhopouhých dvacet sekund! Z pravé strany si před bránu najel DAVID MICHEL, na jehož následnou střelu Sochůrek jednoduše nedosáhl – 8:3! Asistence: Jan Walter.

52:34
    Klatovy mají šanci trochu zkorigovat skóre, obránce David Pelant (KOB) odpyká dvě minuty za podrážení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 1. Tondr (Šťastný, Bříška), 3. Knesl, 14. Mucha (Novák), 23. Bříška (Šťastný, Tondr), 45. Hlinka (Mucha), 45. Bříška (Šteiner), 47. Tondr (Ryzák), 53. Zídek (Novák) – 28. Přikryl (Hajšman), 28. Hasman (Roubal, Leština), 53. Michel (Walter)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Ryzák, Šteiner (A), Procházka R., Knesl, Pelant, Holý, Zmeškal – Šťastný, Bříška (C), Tondr – Novák, Zídek, Indra – Heldák, Hlinka, Čurda – Kafka, Hrubý, Mucha.
    HC Klatovy: Polívka (Micka) – Houfek (A), Walter (A), Kovářík, Lokajíček, Leština, Zich – Lang, Přikryl, Hajšman – Roubal (C), Hanzlík, Hasman – Princl, Procházka J., Michel – Berčík, Kolda, Reitspies.

Rozhodčí: Květoň – Hradil, Kubíček.