Karlovy Vary – Zlín sledge 2:0 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 5:2 (kon.) | Sparta para hokej – Havířov 5:0 (kon.)
konec
Sparta para hokej
5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
Parahokej Havířov z.s.
Neděle 20.09.2020, 12:45Česká para hokejová liga • 1. kolo
Partner:
   
  Ačkoliv se ještě po druhé přestávce drželo skóre na velice vyrovnané hodnotě 1:0, třetí třetinu už jednoznačně ovládli domácí, kterým do branky spadlo skoro vše, co mohlo. Čtyři branky během poslední patnáctiminutovky znamenají, že se Sparta může radovat z výhry 5:0, Havířov naopak padl stejným poměrem podruhé za sebou. Na počtenou se s vámi loučí David Sokol. (14:29:16)
   
  Konec zápasu.
   
  44:59
  Sparta právě vstřelila branku!
  A doslova se závěrečnou sirénou ještě stihli sparťanští nasázet Havířovu bůra. První střela Alexe Ohara sice byla zblokovaná sáňkami soupeřů, puk však zůstal volný a vzal si ho JIŘÍ KRUPIČKA, který zblízka zvedl střelu nad Loskovy betony. Asistence: Alex Ohar.
   
  44:20
  Prudká bomba Zapletala prosvištěla vedle levé šibenice.
   
  44:06
  Loska si s menšími problémy pohlídal nehezky skákavý puk.
   
  43:39
  Nepřesná rozehrávka Sparty končí icingem. Ale na výsledku utkání se asi nic nezmění, i kdyby se už hrálo jen u Vápenky.
   
  42:59
  Zdeněk Krupička zůstal naprosto sám na kraji brankoviště a dostal přihrávku přímo na hokejku, z metru a půl ale dokázal zvedout puk až nad břevno.
   
  42:15
  Hečko se zničehonic zjevil před Vápenkou a tečoval prukou přihrávku, nakonec ale zasáhl pouze výstroj domácího brankáře.
   
  41:10
  Trochu komická situace pro Jana Frolíka, ten totiž přišel o jednu hokejku a zatímco se pouze za pomoci druhé šoural si ji zvednout, přiletěl puk spolu se dvěma hráči a Frolíkova hokejka rázem odletěla o pět metrů dál.
   
  40:25
  Sparta právě vstřelila branku!
  Teď už byl ale Ivo Loska krátký. Po kombinaci Krupičkových v útočném pásmu si puk vzal MIROSLAV NOVOTNÝ, který z pravého kruhu napálil střelu mistrovsky do vzdálenější šibenice. Asistence: Jiří Krupička, Zdeněk Krupička.
   
  40:06
  Raulův dalekonosný projektil vyrazil hostující brankář betonem.
   
  39:06
  Ohar z levého kruhu lehce přestřelil.
   
  38:27
  Parádní kombinace po ose Zdeněk Krupička – Jiří Raul. Druhý jmenovaný si počíhal u levé tyče a dostal pas za obranu, proti jeho pokusu se ale bleskově přesunul Loska.
   
  37:48
  Na Ohara si na modré počíhali dva Havířovští a zmáčkli jej.
   
  36:24
  Parádní sprint předvedl Václav Hečko, díky čemuž dojel puk ještě v levém kruhu, jeho velice zdařilá střela z úhlu ale jen o centimetry přeletěla břevno.
   
  35:39
  Frolík chytrou přihrávkou pod sáňkami hledal u branky číhajícího Zikmunda, druhý jmenovaný nakonec ale o kousek na kotouč nedosáhl.
   
  35:07
  Sparta právě vstřelila branku!
  A domácí odskakují již do tříbrankového vedení. Po krátké kombinaci poslal Jiří Krupička kotouč ke z druhé vlny dojíždějícímu JIŘÍMU RAULOVI, který měl dost času, aby si puk zpracoval a poslal jej mimo dosah Losky. Asistence: Jiří Krupička.
   
  34:26
  Centrovaný pas napříč brankovištěm nakonec nepříjemně zahrozil a Loska musel natáhnout sáňky, aby jej vyškrábl do bezpečí.

  David Sokol

  Branky a nahrávky: 9. Zapletal (Krupička Z., Krupička J.), 33. Krupička Z. (Krupička J., Raul), 36. Raul (Krupička J.), 41. Novotný (Krupička J., Krupička Z.), 45. Krupička J. (Ohar)


  Sparta para hokej: Vápenka – Zapletal, Raul (A) – Ohar, Krupička J. (C), Novotný, Frolík, Zikmund, Krupička Z. (A)
  Parahokej Havířov z.s.: Loska – Kudela, Fojtík, Staněk – Kudrna (C), Bařák, Chodurek, Hečko (A), Prostředník

  Rozhodčí: Červenka, Kubas

  Diváci: 20