Petržalka – Šamorín 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Bardejov 1:2 (kon.) | Žilina B – Poprad 0:0 (odl.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:2 (1:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 27.09.2020, 10:30 • ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko • MONACObet liga • 10. kolo

V druhom polčase na Pasienkoch sa podarilo Bardejovo otočiť výsledok vo svoj prospech, keď hlavnou hviezdou hostí sa stal striedajúci Lukáč, ktorý strelil oba góly a Bardejov tak po dlhšej dobe získava všetky tri body. Rezerva Slovana tak opäť vychádza bodovo naprádzno, do 74. minúty to však vyzeralo ešte nádejne.

Ďakujem za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu! (12:21:59)

90+2

90+1
    Žltú kartu dostáva Švec (Partizán Bardejov).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Na centrovanú loptu do pokutového územia hostí reagoval Stachura, ale jeho hlavička smeruje vysoko nad bránu súpera.

89
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Brigant, prichádza Santos.

88
    Rohový kop Bardejov bez problémov ubránil a hostia držia loptu na svojich kopačkách.

87
    Po priamom kope domácich zakončoval v pokutovom území Lieskovský, jeho pokus bol tečovaný a Slovan získava ešte rohový kop.

86
    Slovan to však ešte nevzdáva, ale defenzíva súpera pracuje úspešne. Uvidíme, či ešte príde nejaký zaujímavý moment.

85
    Bardejov sa pomaly približuje k zisku troch bodov. Hosťom sa už dlhšiu dobu nepodarilo vyhrať, Slovan zrejme opäť vínde bodovo naprázdno.

84
    Domáci Laczkó sa tlačil v pokutovom území do zakončenia, čo sa mu však nepdoarilo a nasledovať bude len odkop od bardejovskej brány.

83
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Habodasz, prichádza Giesser.

82
    Bardejov je momentálne na lopte, nikam sa neponáhľa a snaží sa hru držať čo najďalej od svojej brány.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Z oboch strán to však ešte bude veľký boj.

80
    Razom sa to celé otočilo, domáci Slovan prehráva o jeden gól a zďaľuje sa mu vidina prvého bodového zápasu v novej sezóne.

79
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Sopóci.

78
    Bardejov dal gól!
    Hostia otáčajú stav stretnutia vo svoj prospech! Maťas bol znov aktívny v pokutovom území, presným prízemným centrom pred bránu našiel MARKA LUKÁČA a striedajúci hráč dáva aj svoj druhý gól v tomto zápase – 1:2!

77
    Začína sa tak v tomto zápase od 74. minúty odznova. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, zatiaľ by si oba celky body podelili.

Miroslav Revaj

Branky: 10. Lavrinčík – 74. Lukáč, 78. Lukáč

Karty:   68. Majling (SBB) – 90+1. Švec (BAR)

ŠK Slovan Bratislava U21: Ružinský – Valentín, Laczkó, Apau, Majling, Habodasz, Rigo (C), Lavrinčík, Jackuliak, Haramia, Strelec
    Náhradníci: Rybár – Giesser, Lieskovský, Baláž, Sopóci, Orság, Matoš

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko (C) – Keresteš, Tatar, Švec, Brigant, Horváth, Jarzebek, Dzurík, Mikolaj, Stachura, Serečin
    Náhradníci: Dlugoš – Maťas, Santos, Selimi, Lukáč

Rozhodčí: Miroslav Holas – Anton Hrenák, Tomáš Tůma – Patrik Papuča