Štěpán Guba - Matěj Kuzník Vítěz: M. Kuzník (TKO) (kon.) | Andrej Kalašník - Ole-Jorgen Johnsen Vítěz: A. Kalašník (KO) (kon.)
Vlasto Čepo - Mateusz Strzelczyk Vítěz: M. Strzelczyk (submise) (kon.) | Karlos Vémola - Thomas Robertsen Vítěz: K. Vémola (submise) (kon.)
David Kozma - Máté Kertesz Vítěz: D. Kozma (na body) (kon.)
konec
Karlos Vémola - Thomas Robertsen

Vítěz: K. Vémola (submise)

Sobota 17.10.2020, 20:45Oktagon MMA
Předzápasové kurzy
   
  Vítěz: K. Vémola (submise – north south choke) (21:03:57)
   
  Karlos Vémola zvládl důležitý zápas po svém návratu do oktagonu. V dnešním duelu celou dobu držel svůj plán, dařilo se mu svého soupeře držet na zemi, což platilo celé dvě kola. V úvodu třetího kola ovšem přišly krušné momenty, Nor totiž Vémolu zaskočil několika přesnými údery v samotném úvodu, avšak poté se opět nechal vzít na zem, což bylo osudové. Vémola nakonec svého soupeře ukončil na north south choke.
   
  Konec zápasu.
   
  01:00
  Je konec! Karlos Vémola si nakonec na zemi připravil north south choke, který se mu povedlo utáhnout. Robertsen tento okamžik zaspal a v tomto duelu prohrál.
   
  00:55
  Vémolovi se ovšem povedlo dostat soupeře pod sebe, což je klíčem k úspěchu. Každopádně jsme sledovali nejhezčí momenty v podání norského zápasníka.
   
  00:20
  Hned v úvodu třetího kola se Robertsenovi povedl high kick, který Vémola vůbec nečekal. Nor najednou vycítil šanci a přidal několik dalších čistých úderů.
   
  Začalo třetí kolo.
   
  Skončilo druhé kolo.
   
  04:15
  Sudí si od obou vyžádal aktivitu, což Vémola vzal za své. Ihned vypustil několik velice tvrdých úderů, které ve větší míře skutečně našly svůj cíl.
   
  03:44
  Vémola se konečně dostal do plného mountu, jenomže Robertsen výborně pracuje rukama. Dost možná se český zápasník nenápadně pokouší o submisi.
   
  03:11
  Pochopitelně jsme opět na zemi, kde nějaký ten čas ještě zůstaneme. Oba borci se zdá být hodně unaveni, zejména Vémola dýchá hodně ztěžka.
   
  02:18
  Nyní se nacházíme u pletiva, kde se snaží něco předvést také Thomas Robertsen. Zatím nesledujeme nic moc zásadního, půjdeme opět na zem?
   
  01:48
  Nor se však nachází poblíž pletiva, což není nikterak špatná pozice. Mezitím Vémola přešel zpět do half guardu, sudí však duel postavil zpět na nohy.
   
  01:17
  Thomas Robertsen se pokoušel postavit, jenomže měl na to opravdu málo času. Vémola to opět dokázal zachytit a sám se snaží pracovat několika údery.
   
  00:48
  Robertsen však nepřipouští žádné větší ohrožení, Vémolovi se naopak nedaří dostat se do plného mountu. Otázka je, zda mu nepomůže spíš side.
   
  00:20
  Vstoupili jsme do druhého kola, v jehož úvodu jsme sledovali celkem slušnou přestřelku. Vémola však neponechal nic náhodě a už má soupeře opět pod sebou.
   
  Začalo druhé kolo.
   
  Skončilo první kolo.
   
  04:11
  Jsme v poslední minutě prvního kola a zatím jsme se nedočkali ničeho zásadního. Karlos Vémola stále pracuje na zemi, Thomas Robertsen však nemá problém.
   
  03:33
  Už to vypadalo, že by se Thomas Robertsen mohl postavit zpět na nohy, jenomže Vémola to dokázal přečíst. Navíc se mu povedlo odtáhnout duel do středu.

  David Suchý