Mladá Boleslav – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Teplice | 2:0 (kon.) |
Opava – Slavia | 0:6 (kon.) |
Chrudim – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Třinec | 0:2 (kon.) |
Hr. Králové – Ústí n. L. | 5:1 (kon.) |
Newcastle – Chelsea | 0:2 (kon.) | | | Aston Villa – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Manchester City | 2:0 (kon.) |
Manchester Utd. – West Brom | 1:0 (kon.) |
Levante – Elche | 1:1 (kon.) | | | Villarreal – Real Madrid | 1:1 (kon.) | | | Sevilla – Celta Vigo | 4:2 (kon.) |
Atlético – Barcelona | 1:0 (kon.) |
Bayern – W. Brémy | 1:1 (kon.) | | | Bielefeld – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Stuttgart | 3:3 (kon.) |
Mönchengladbach – Augsburg | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Frankfurt – RB Lipsko | 1:1 (kon.) |
Hertha – Dortmund | 2:5 (kon.) |
Crotone – Lazio | 0:2 (kon.) | | | Spezia – Atalanta BC | 0:0 (kon.) | | | Juventus – Cagliari | 2:0 (kon.) |
Brest – Saint-Étienne | 4:1 (kon.) | | | Marseille – Nice | 0:0 (odl.) |
Pohronie – Trnava | 3:3 (kon.) | | | Sereď – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 0:1 (kon.) |
Žilina – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Nitra – Dunajská Streda | 0:1 (kon.) |
Zagłębie – Stal M. | 2:2 (kon.) | | | Warta Poznaň – Wisla Krakov | 2:1 (kon.) |
Denisa Józsová
Branky:
Rozhodčí: Marhefka – Weiss, Vitko
Diváci:
Karty: 14. Šumský (SER), 29. Slaninka (SER), 56. Adekuoroye (SER) – 75. Mojžiš (RUZ)
Neproměněná penalta:
ŠKF Sereď:
Yakubu – Čelikovič (56. Bušnja), Hučko, Michalík (C), Morong – Šumský (83. Jarovič), Adekuoroye – Iván (62. Pankarićan), Potoma (62. Jureškin), Slaninka – Lačný.
Náhradníci: Ayotunde – Bušnja, Pankarićan, Jureškin, Duranski, Ba, Jarovič.
Trenér:
MFK Ružomberok: Macík – Mrva, Maslo (C), Mojžiš – Ďungel (72. Bobček), Kochan, Takáč (89. Kojnok), Madleňák – Múdry (59. Kostadinov), Gerec (72. Kmeť) – Almási (59. Regáli).
Náhradníci: Krajčirík – Kmeť, Regáli, Bobček, Kostadinov, Kojnok, Holub.
Trenér:
Náhradníci: Ayotunde – Bušnja, Pankarićan, Jureškin, Duranski, Ba, Jarovič.
Trenér:
MFK Ružomberok: Macík – Mrva, Maslo (C), Mojžiš – Ďungel (72. Bobček), Kochan, Takáč (89. Kojnok), Madleňák – Múdry (59. Kostadinov), Gerec (72. Kmeť) – Almási (59. Regáli).
Náhradníci: Krajčirík – Kmeť, Regáli, Bobček, Kostadinov, Kojnok, Holub.
Trenér:
Rozhodčí: Marhefka – Weiss, Vitko
Diváci:
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Matúš Kmeť.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Filip Pankarićan.
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Ladislav Almási, přichází Martin Regáli.