Nice – Rennes 0:1 (kon.) | Brest – Remeš 2:1 (kon.) | Lorient – Nîmes 3:0 (kon.)
Nantes – Dijon 1:1 (kon.) | Štrasburk – Méty 2:2 (kon.) | Lille – Bordeaux 2:1 (kon.)
PSG – Lyon 0:1 (kon.)
FC Lorient
3:0 (2:0)
Nîmes Olympique
Neděle 13.12.2020, 15:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Domácí celek byl zejména v prvním poločase aktivnější, dokázal vstřelit dvě branky, díky čemuž tento zápas vyhrál. Hostující celek se regulérně v tomto zápase prosadit nedokázal. Body bere Lorient. (16:52:08)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:7.

90+3

90+3
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty. Ani jeden celek se už nikam nežene.

90+2
    Tři minuty uvidíme nad rámec základní hrací doby.

90
    Lorient právě vstřelil branku!
    Tentokrát už je všechno v pořádku, branka platí a domácí celek navyšuje své vedení. Po dobré akci spoluhráčů dostal míč do branky nedostatečně pokrytý YOANE WISSA.
    88. Neuznaný gól.

88
    Armand Lauriente (Lorient) sice dal gól, ale po konzultaci s VAR neplatí pro ofsajd.
    85. Nolan Roux (NOQ)

85
    Nolan Roux (Nîmes) sice dostal míč do branky, ale gól po přezkoumání VARem neplatí, neboť hrál rukou.

84
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Pierre-Yves Hamel, přichází Terem Igobor Moffi.
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Niclas Eliasson, přichází Karim Aribi.

82
    Střelecky je v tomto zápase aktivnější domácí celek, ve statistice střel na branku vede 4:2.

80
    Domácí hráči byli nyní pod tlakem, k výraznější šanci se hosté nedostali. Pokus o zakončení byl hodně nepřesný. Brankář Paul Nardi vykopává od své branky.

79
    Dobrá rána hostujícího celku. Lamine Fomba (Nîmes) se dostal k odraženému míči, který poslal před branku. Jeho rána končí nad brankou, gólman zasahovat nemusel. Paul Nardi (Lorient) bude vykopávat.

79
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Dostáváme se do závěru poločasu, Lorient stále vede.

77
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jonathan Delaplace, přichází Jerôme Hergault.
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Trevoh Chalobah, přichází Enzo Le Fée.
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Thomas Monconduit.

76
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Matteo Ahlinvi, přichází Sidy Sarr.

74
    Nimes se vrací k aktivní hře, Zinedine Ferhat (Nîmes) měl dost prostoru pro individuální akce, ale rozhodl se pro přihrávku. Akce hostů skončila nepovedenou přihrávkou.