Slavia – Kadaň 7:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Havířov – Šumperk 2:3 (po pr.)
Vsetín – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (3:2 po s.n.) | Frýdek-M. – Kolín 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 0:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:4 (2:3 po s.n.)
po s.n. (3:2)
HC ZUBR Přerov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 09.01.2021, 16:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance Liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    59:59
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Josef Hrabal – 2 min., hákování).
     
    40:42
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., podrážení).
     
    36:08
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Mlčák – 2 min., držení).
     
    33:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., sekání).
     
    25:45

    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radek Číp – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rostislav Marosz – 2 min., hrubost).
     
    24:58
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., napadání brankáře).
     
    18:36
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Štefka – 2 min., hákování).
     
    13:46
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., podrážení).

    Daniel Doležal

    Branky a nahrávky: 15. T. Doležal (Hrabal, Pšurný), 33. Plášek ml. (TS), 43. Plášek ml. (Mlčák, Indrák), rozh. náj. Hejcman – 10. Pitule (Hlava, Ticháček), 39. Račuk (Pitule, Frye), 56. Hlava (Pitule, Zelingr)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Tomáš Plekanec (KLA)
    0:0   Roman Pšurný (PRE)
    2. série:
    0:0   Rostislav Marosz (KLA)
    0:0   Darek Hejcman (PRE)
    3. série:
    0:0   Nicolas Hlava (KLA)
    0:0   Lukáš Forman (PRE)
    4. série:
    0:1   Matyáš Filip (KLA)
    0:1   Karel Plášek ml. (PRE)
    5. série:
    0:1   Adam Kubík (KLA)
    1:1   Matěj Svoboda (PRE)
    6. série:
    2:1   Matěj Svoboda (PRE)
    2:2   Matyáš Filip (KLA)
    7. série:
    2:2   Matěj Svoboda (PRE)
    2:2   Matyáš Filip (KLA)
    8. série:
    2:2   Karel Plášek ml. (PRE)
    2:2   Tomáš Guman (KLA)
    9. série:
    3:2   Darek Hejcman (PRE)
    3:2   Tomáš Pitule (KLA)


    HC ZUBR Přerov: Klimeš (34. Holík) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Forman, Krisl (C), Mlčák, Kučeřík – T. Doležal (A), Pšurný, Dostálek – Štefka, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Indrák, Macuh – Plášek ml., Süss, Václavek.
    Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Mikliš, Frye, S. Zacharčuk, V. Sorokin, Kehar (A), Zelingr, Ticháček – Melka, Plekanec (C), Kubík – Račuk (A), Marosz, Jágr – Filip, Machač, Guman – Hajný, Pitule, Hlava.

    Rozhodčí: Dědek, Koziol – Gančarčík, Blažek