Brno – Trnava 1:0 (kon.) | Swarovski Tirol – Olomouc 1:1 (5:4 po pen.)
FC Zbrojovka Brno
1:0 (1:0)
FC Spartak Trnava
Sobota 09.01.2021, 14:00 • Národní stadion Ta' Qali, Malta • Tipsport Malta Cup • O 3.–4. místo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:55:47)

Je konec. Zbrojovka Brno zvítězila nad Trnavou 1:0 a v Tipsport Malta Cupu končí na 3. místě.
    Toto utkání nám moc šancí v první půli nenabídlo. Ve 24. minutě přišla tvrdá rána Kolesára, kterou ale vyrazil nad bránu Šustr. Ve 29. minutě Brno získalo pokutový kop, který bezpečně proměnil Fousek. Následně byl Spartak o něco lepším týmem, ale nevytvořil si žádnou větší šanci.
    Druhá polovina zápasu rovněž nebyla moc na fotbalovou podívanou, ale už ve 48. minutě mohl poslat domácí do dvoubrankového vedení Vaněk, který ale zakončil jen do brankáře. V 77. minutě přišla největší možnost ve druhé půli, ovšem ta skončila z kopačky brněnského hráče na tyči. Konec zápasu už si Zbrojovka pohlídala.
    Brno vyhrálo nad Trnavou 1:0.

90+4

90+4
    Následný střelecký pokus ovšem letěl pouze nad bránu Flodera.

90+4
    Nyní ještě přišel faul ze strany Brna a Spartak Trnava získala už po nastaveném čase volný kop z levé strany.

90+3
    Domácí drží míč u rohového praporku na polovině soupeře.

90+2
    Zbrojovka Brno si ale hlídá konec tohoto utkání a Spartak je směrem dopředu naprosto bezradný.

90+1
    Šumbera nedokázal zastavit balón v souboji se soupeřem na hrací ploše a Trnava má k dispozici autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90
    Damián Bariš se snažil odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován.

89
    Ovšem Trnava se dostala s balónem pouze do zámezí a Brno má k dispozici autové vhazování.

88
    Těžký míč na Šumberu, který ho už nestihl na hrací ploše a hostující brankář bude mít odkop od své svatyně.

87
    Nepřipravená střela ze strany hostů skončila daleko vedle domácí brány.

85
    Následně se sice Patrik Karhan dostal k míči uvnitř vápna, ale nedokázal zakončit. To se povedlo až jeho spoluhráči, ale jeho pokus byl zblokován a nakonec skončil bezpečně v moci brankáře Flodera.

84
    Slovenský celek ale zatím drží balón pouze ve středu hrací plochy a nemůže se dostat přes dobře bránící obranu Brna.

82
    Obrana Spartaku si ovšem opět poradila s centrem soupeře a Trnava musí spěchat směrem dopředu.

81
    Velmi dobrá přihrávka do pokutového území, ale následný centr byl zblokován a Brno tak má k dispozici rohový kop.

79
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Černín.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Štepanovský, přichází Zikl.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vaněk, přichází Bariš.