Pardubice – Vlašim 0:0 (zruš.) | Pohronie – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Opava 1:0 (kon.) | Sereď – Skalica 2:2 (kon.) | Mariupol – Liberec 1:3 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Zabrze – Salzburg 0:0 (odl.)
Zlín – Líšeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:2 (1:2)
MFK Skalica
sk Sobota 09.01.2021, 12:00Přípravný zápas

Prvý prípravný duel roka pre tieto celky priniesol celkovo štyri góly. Sereď sa tak so Skalicou rozchádza po výsledku 2:2. (13:39:47)

90+1
    Tú však Skalica odvrátila a hlavný arbiter sa už pozerá na hodinky.

90
    Už so začiatkom nadstaveného času je tu piata štandardka spoza rohovej zástavky pre ŠKF.

89
    Domáci sa po sérii krátkych prihrávok dostali až k bránke súpera, odkiaľ strieľali len mimo bránky. Nasledovať bude odkop.

88
    A po štvrtom rohu prichádza štvrtá strela na bránu, skóre sa nemení.

87
    So záverom duelu tu máme štvrtý rohový kop pre Sereď.

85
    Hosťujúci útočník sa individuálnym spôsobom dostal až do šestnástky súpera, kde však v kľúčovom momente o loptu prišiel.

84
    Tento ofenzívny atak sa buduje až od brány hostí.

83
    Slepými pálila aj Sereď. Do konca zostáva sedem minút plus nadstavený čas, ktorý ale dlhý rozhodne nebude.

82
    Koncovka zvnútra veľkého vápna mala byť o niečo presnejšia, hostí to môže mrzieť. Škoda.

81
    Skaličania rozohrali voľný kop len do strany, bránu priamo ohroziť nechceli.

80
    Domáci sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z pohľadu hostí nebude.

78
    Ďalšie previnenie futbalistu hostí, hlavný arbiter túto situáciu videl jasne.

76
    Po rohovom kope sa do zakončenia dostal jeden z domácich futbalistov, ale jeho strela smerovala len mimo bránky.

75
    Aj celok z Fortuna ligy s rohovým kopom.

74
    Ani z tohto centru piaty gól nepadol a Sereď upaľuje dopredu.

Viktor Kalinács

Branky: 16. Rudonja, 62. Kalousek – 31. Horodník, 38. Nemergut

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:20.
    ŠKF Sereď: 1. polčas: Ikuepamitan – Loduha, Pišoja, Hrubík, Mečiar (K) – Tatranský, Potoma, Mehič, Pankaričan, Jureškin – Rudonja (20. Jarovič).

2. polčas: Yakubu – Morong, Michalík (K), Maksič, Slaninka – Machuča, Danko, Daniel Espinar Vallejo, Bušnja, Kalousek – Jarovič (58. Lačný).

MFK Skalica: Junas – Nemergut, Ranko, Blažek, Nečas, Nagy, Holý, Mi. Almaský, Horodník, D. Šebesta, Šulc
    Náhradníci: Riška – Kollár, Straczek, Škovran, Mader, Mášik, Černek, A. Šebesta, Ravas