Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Madeta Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
konec
HC Vítkovice Ridera
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 15.01.2021, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 35. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    59:48
    Na trestnou lavici putuje domácí Pyrochta za podrážení.
     
    54:32
    Během komerční přestávky na trestnou lavici usedl Martin Lang, který hrál vysokou holí.
     
    50:36
    Vítkovičtí se drželi před hostující brankou, Kaňák musel sáhnout k podrážení.
     
    48:01
    Dej se dostal i s pukem do pásma, ale byl faulován, na trestnou lavici usedá hostující Suchý za podrážení.
     
    38:53
    Hra se nám ke konci druhé třetiny kouskuje, za držení je vyloučen hostující bek Kaňák.
     
    36:46
    Síly na ledě srovnává domácí Kalus, který se provinil hrou vysokou holí. Oba týmy hrají ve čtyřech.
     
    35:21
    Za držení bude pykat hostující Vráblík, ale až po komerční přestávce.
     
    31:55
    Za sekání je vyloučen domácí Kovář.
     
    25:46
    Za držení je na trestnou lavici odvelen hostující Viktor Lang.
     
    20:45
    Přesilovku si zahrají také domácí, za hosty je za katr odeslán Jiříček, který nedovoleně bránil.
     
    17:26
    Prvním vyloučeným zápasu bude domácí Dej, který se provinil sekáním.

    Monika Baloghová

    Branky a nahrávky: 10. Lakatoš (Hruška, Gewiese), 31. Hruška (Lakatoš, Svačina), 40. Hruška (L. Krenželok, Lakatoš), 49. Lakatoš (Pyrochta, Svačina) – 6. Kodýtek (Malát, Jiříček), 24. Pour (Gulaš, Kodýtek), 34. Pour (Rob)


    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Galvinš, Gewiese, L. Kovář, Pyrochta, L. Doudera, R. Černý, Koch – L. Krenželok (C), Dej (A), Schleiss – Svačina, Hruška (A), Lakatoš – Mallet, J. Mikyska, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dočekal.
    HC Škoda Plzeň: Pavlát (Frodl) – V. Lang, Stříteský, Vráblík, Jiříček, Budík, L. Kaňák (A), Kvasnička – M. Lang, Suchý, Gulaš (C) – Malát, Kodýtek (A), Eberle – Rob, Stach, Pour – Slanina, Přikryl.

    Rozhodčí: Pražák, Pilný – Axman, Rožánek

    Diváci: 00