Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Madeta Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
konec
HC VERVA Litvínov
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 15.01.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 35. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:22 Andrej KUDRNA - 3:5
   
  58:22
  Sparta právě vstřelila branku!
  Zřejmě je hotovo. Domácí úplně zapomněli na ANDREJE KUDRNU, kterého nepohlídali a ten pak bez větších problémů dovezl puk do zcela prázdné litvínovské branky – 3:5. Asistence: David Vitouch.
  35:51 Jan ŠČOTKA - 3:4
   
  35:51
  Litvínov právě vstřelil branku!
  O chvilku později si to už JAN ŠČOTKA vynahradil a tentokráte už snižuje na rozdíl jediné branky, když zužitkoval přihrávku od Lukeše od zadního mantinelu a poté svižnou ranou uklidil kotouč do sítě – 3:4. Asistence: František Lukeš a Uvis Janis Balinskis.
  27:24 Michal ŘEPÍK - 2:4
   
  27:24
  Sparta právě vstřelila branku!
  Soupeř Vervy znovu bere náskok o dva góly. Po pěkně sehrané kombinaci poslal Rousek puk před odkrytou Godlovu klec a ten se odrazil od brusle MICHALA ŘEPÍKA a skončil za brankovou čárou – 2:4. Asistence: Lukáš Rousek a David Němeček.
  23:25 Richard JARŮŠEK - 2:3
   
  23:25
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Litvínov se brzy dostává na rozdíl jediné branky. Zaváhání hostů potrestal únikem před Machovského branku RICHARD JARŮŠEK, jenž z levé strany brankáře Pražanů prostřelil a vrací Vervu zpět do hry. Asistence: Denis Godla.
  21:33 Matúš SUKEĽ - 1:3
   
  21:33
  Sparta právě vstřelila branku!
  Sparťané jdou do dvoubrankového náskoku. Z levé strany dostal puk před branku soupeře David Tomášek a tam poté z těžké pozice zakončil z bekhendu MATÚŠ SUKEĽ, jenž našel odkryté místo Godlovy branky – 1:3. Asistence: David Tomášek a Andrej Kudrna.
  17:56 David TOMÁŠEK - 1:2
   
  17:56
  Sparta právě vstřelila branku!
  Pražané využívají přesilovou hru a během chvilky strhávají poprvé vedení na svou stranu. Michal Řepík přihrával na volného DAVIDA TOMÁŠKA v blízkosti litvínovské klece, ten si puk přikopl a poté ho nechytatelnou střelou pověsil pod víko Godlovy klece – 1:2. Asistence: Michal Řepík a Jan Košťálek.
  16:49 Robert ŘÍČKA - 1:1
   
  16:49
  Sparta právě vstřelila branku!
  Hosté v závěru první třetiny srovnávají stav a začíná se znovu od začátku. Jan Buchtele dostal puk na ROBERTA ŘÍČKU, který si nabruslil k pravému mantinelu, odkud pak vystřelil a doslova překvapil překvapeného Denise Godlu – 1:1. Asistence: David Vitouch.
  11:09 Viktor HÜBL - 1:0
   
  11:09
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Ve dvanácté minutě se mění poprvé skóre na ukazateli. Domácí jdou do vedení. Od modré čáry střílel Janis Uvis Balinskis a na jeho projektil nastavil hůl kapitán Vervy VIKTOR HÜBL, touš změnil směr a zapadl do šibenice Machovského branky – 1:0. Asistence: Uvis Janis Balinskis a Tomáš Pospíšil.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 12. V. Hübl (Balinskis, Pospíšil), 24. Jarůšek (Godla), 36. Ščotka (F. Lukeš, Balinskis) – 17. Říčka (Vitouch), 18. Tomášek (Řepík, Košťálek), 22. Sukeľ (Tomášek, Kudrna), 28. Řepík (Rousek, Němeček), 59. Kudrna (Vitouch)


  HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Štich (A), Demel, D. Kolář – P. Zdráhal, M. Hanzl (A), Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, Žejdl, Látal – Helt, Jícha, Zygmunt.
  HC Sparta Praha: Machovský (Salák) – Polášek, Košťálek, Jeřábek, Němeček, Jurčina (A), Kalina – Rousek, Sobotka, Řepík (C) – Kudrna, Sukeľ, Tomášek – Buchtele, Pech (A), Říčka – Zikmund, Vitouch, Dvořáček – Šmerha.

  Rozhodčí: Pešina, Veselý – Svoboda, Zíka