Mönchengladbach – W. Brémy 1:0 (kon.) | Hertha – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Leverkusen – Dortmund 2:1 (kon.)
Mohuč – Wolfsburg 0:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:0 (0:0)
Werder Brémy
Úterý 19.01.2021, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:24:44)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:11.

Je konec. Borussia Mönchengladbach porazila na své půdě Werder Brémy poměrem 1:0. Ve 27. minutě byla k vidění největší šance, ale střela Schmida skončila na zákroku Sommera. Zajímavostí je, že jediné dvě žluté karty obdrželi oba brankáři. V 66. minutě jsme se konečně dočkali gólu, který dal Nico Elvedi a poslal domácí tým do vedení. V 87. minutě byly Brémy blízko srovnání, ale pokus Rašicy skončil na tyči!
    Borussia Mönchengladbach porazila Werder Brémy 1:0.

90+4

90+4
    Jonas Hofmann získal míč a vydal se dopředu po levé straně, kde vybojoval autové vhazování.

90+3
    Ovšem následný centr z pravé strany skončil pouze v rukou připraveného gólmana Yanna Sommera.

90+2
    Domácí mužstvo pouze nakoplo míč na polovinu soupeře a Brémy jsou v tlaku.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

88
    Posléze byl domácí hráč ošetřován, ale vypadá to, že spíše tahal čas a bude moct pokračovat.

87
    Milot Rašica mohl srovnat stav utkání na 1:1, ale jeho pokus orazítkoval pravou tyč a následně se odrazil od brankáře Sommera, který dokázal chytit balón před brankovou čárou!

85
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Hannes Wolf, přichází Tony Jantschke.

85
    Nakonec se hosté dostali pod tlak a museli posunout míč až k brankáři Jiřímu Pavlenkovi.

84
    Werder Brémy se sice dostaly na hranici vápna soupeře, ale ke střele už nikoliv.

82
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Möhwald, přichází Leonardo Bittencourt.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jean Manuel Mbom, přichází Juja Osako.

80
    Máme před sebou posledních deset minut plus nějaké nastavení. Borussia Mönchengladbach ale má míč častěji pod kontrolou a nechce dopustit nějakému dramatu ke konci utkání.

77
    Faul ze strany domácího mužstva znamená, že u míče budou Brémy.

74
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Denis Zakaria.
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Oscar Wendt, přichází Rámí Binsibajní.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Davie Selke.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Milot Rašica.

73
    Hannes Wolf velmi dobře podržel míč na polovině soupeře a Mönchengladbach tak beze spěchu kombinuje.