Maroko – J. Korea | 32:25 (kon.) | | | Švýcarsko – Portugalsko | 29:33 (kon.) | | | Severní Makedonie – Rusko | 20:32 (kon.) |
Island – Francie | 26:28 (kon.) | | | Rakousko – Chile | 33:31 (kon.) | | | Egypt – Bělorusko | 35:26 (kon.) |
Norsko – Alžírsko | 36:23 (kon.) | | | Slovinsko – Švédsko | 28:28 (kon.) |
Rusko – Španělsko | 0:0 (*15:30) | | | Polsko – Švédsko | 0:0 (*18:00) | | | Německo – Norsko | 0:0 (*20:30) |
Č. Hora – Nizozemsko | 0:0 (15:30) | | | Francie – Island | 0:0 (18:00) | | | Dánsko – Chorvatsko | 0:0 (20:30) |
konec
Severní Makedonie
20:32
(9:19)
Tým Ruské házenkářské federace
Jiří Polášek
Severní Makedonie | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | N. Mitrevski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Tomovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | LK | D. Dimitrioski | 1/0 | 0 | 0 | ||
29 | LS | D. Georgievski | 2/0 | 0 | 1 | ||
19 | PK | N. Kosteski | 2/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | G. Krstevski | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | F. Kuzmanovski | 6/0 | 0 | 0 | ||
7 | PS | K. Lazarov | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | P | N. Markoski | 0/0 | 0 | 0 | ||
97 | SS | M. Miševski | 0/0 | 0 | 1 | ||
31 | LS | M. Mladenovikj | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | P | Ž. Peševski | 2/0 | 0 | 1 | ||
28 | PK | M. Popovski | 0/0 | 1 | 0 | ||
77 | PS | M. Serafimov | 4/2 | 0 | 2 | ||
5 | P | S. Stoilov | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | F. Taleski | 1/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 20/2 | 1 | 1 | 5 | 0 | ||
Tým Ruské házenkářské federace | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
87 | B | V. Kirejev | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | D. Pavlenko | 0/0 | 0 | 0 | ||
76 | B | S. Tretynko | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | P | P. Andrejev | 1/0 | 0 | 1 | ||
30 | P | A. Jermakov | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | D. Kiseljov | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | PK | D. Korněv | 4/0 | 0 | 0 | ||
99 | LS | S. Kosorotov | 3/2 | 1 | 0 | ||
17 | PS | A. Kotov | 1/0 | 0 | 1 | ||
28 | SS | S. Kudinov | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | LK | R. Ostaščenko | 3/0 | 0 | 0 | ||
44 | LK | I. Soroka | 6/0 | 0 | 0 | ||
33 | PK | D. Šiškarjov | 2/0 | 0 | 0 | ||
55 | LS | A. Valjullin | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | D. Vasiljev | 4/0 | 0 | 0 | ||
89 | SS | D. Žitnikov | 3/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 32/2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Severní Makedonie:
Mitrevski, Tomovski – Stoilov, Dimitrioski, K. Lazarov, Taleski, N. Markoski, F. Kuzmanovski, Kosteski, Krstevski, Popovski, D. Georgievski, Mladenovikj, Peševski, Serafimov, Miševski.
Náhradníci:
Trenér:
Tým Ruské házenkářské federace: Pavlenko, Tretynko, Kirejev – Kiseljov, Kotov, Ostaščenko, Korněv, Vasiljev, Kudinov, Jermakov, Šiškarjov, Soroka, Valjullin, Andrejev, Žitnikov, Kosorotov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Tým Ruské házenkářské federace: Pavlenko, Tretynko, Kirejev – Kiseljov, Kotov, Ostaščenko, Korněv, Vasiljev, Kudinov, Jermakov, Šiškarjov, Soroka, Valjullin, Andrejev, Žitnikov, Kosorotov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura
Diváci:
Nejvíce branek: Kuzmanovski 6, Serafimov 4/2, Kosteski 2 – Soroka 6, Korněv 4, Vasiljev 4. Rozhodčí: Charlotte Bonaventura, Julie Bonaventura. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/2. Vyloučení: 5:2. ČK: Kosorotov (RHF).