Katar – Bahrajn 28:23 (kon.) | Uruguay – Španělsko 23:38 (kon.) | Kapverdy – Angola 0:10 (kont.)
Tunisko – Kongo 38:22 (kon.) | Argentina – Chorvatsko 23:19 (kon.) | Polsko – Maďarsko 26:30 (kon.)
Japonsko – Dánsko 27:34 (kon.) | Německo – Brazílie 31:24 (kon.)
Argentina
23:19 (12:12)
Chorvatsko
Sobota 23.01.2021, 18:00Mistrovství světa

To už je ode mne pro dnešek vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a u házené zase někdy na počtenou. (19:34:16)

Argentina – Chorvatsko 23:19 (12:12)
    Nejvíce branek: Pizarro 4, Fernández 3/1, Simonet Moldes 3/1 – Čupić 7/4, Mamić 3, Šebetić 3. Sedmimetrové hody: 3/2 – 6/5. Vyloučení: 6:4. ČK: Carou (ARG).

Dnešní taktickou bitvu nakonec zvládli lépe Argentinci, kteří slaví naprosto senzační vítězství proti Chorvatsku, kterému dokonce dovolili pouhých devatenáct branek. S takovým výkonem tak Chorvati na body pomýšlet nemohli, ještě když se ve druhé půli trefili pouze sedmkrát. Tento výsledek tak dodává Argentině šanci na postup, naopak pro Chorvatsko je to možná fatální zásah.

Konec zápasu. (23:19)
    60
    Gastón Alberto Mouriño se ještě v samotném závěru utkání zapisuje na střeleckou listinu. (23:19)
    60
    David Mandić proměňuje sedmimetrový hod, ze vstřeleného gólu, ale nemůže mít radost. (22:19)

60
    Vyloučení v týmu Argentina (Federico Gastón Fernández). (22:18)

59
    Oddechový čas pro Argentinu. (22:18)
    59
    Halil Jaganjac se ještě prosazuje pořádnou bombou z úniku, na konečném výsledku utkání to ale asi nic nezmění. (22:18)

58
    Chorvati už se pomalu smiřují porážkou. Za dvě minuty už se asi pětkrát neprosadí, navíc se nyní musí bránit. (22:17)

56
    Argentinci sbírají co nejvíce času na útočné polovině. Nakonec nebezpečně pálil Lucas Dario Moscariello, ale jeho pokus skončil jen na břevnu. (22:17)
    55
    Gól vstřelil tým Argentina (Nicolás Bonanno). (22:17)
    55
    Gól vstřelil tým Argentina (Federico Gastón Fernández). (21:17)
    54
    Luka Šebetić se trefuje přesně do šibenice a je to tedy o tři branky. (20:17)

54
    Oddechový čas pro Chorvatsko. (20:16)
    54
    Leonel Maciel dokonale využil toho, že soupeř hrál bez brankáře, takže se přes celé hřiště trefil do prázdné klece. (20:16)
    52
    Domagoj Duvnjak svým prvním gólem v zápase ještě vykřesává naději pro svůj tým. (19:16)