AS Řím – Spezia 4:3 (kon.) | AC Milán – Atalanta BC 0:3 (kon.) | Udinese – Inter 0:0 (kon.)
Fiorentina – Crotone 2:1 (kon.)
ACF Fiorentina
2:1 (2:0)
FC Crotone
Sobota 23.01.2021, 20:45 • Artemio Franchi, Firenze • Italská Serie A • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:44:08)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:16.

Je konec. ACF Fiorentina splnila povinnost a zvítězila nad FC Crotone poměrem 2:1. Ve 20. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Giacomo Bonaventura. Fialky pokračovaly v dominanci a ve 32. minutě zvýšil vedení Dušan Vlahović. V 63. minutě sice dal gól Pezzella, ale ten díky ruce neplatil. O tři minuty později navíc hosté snížili, když se trefil Nwankwo. Konec zápasu si už fialky pohlídaly.

90+5

90+4
    Ovšem hosté se dopustili pouze útočného faulu a vypadá to, že tři body tak zůstanou na domácí půdě.

90+3
    Posléze přichází ofsajd ze strany domácích a Crotone zbývá málo času, možná na jeden útok.

90+2
    Erick Pulgar se po přihrávce z levé strany sice dostal do zakončení, ale to letělo jen vedle levé tyče.

90+1
    Bartłomiej Drągowski musel jít až na hranici své šestnáctky, aby se dostal k míči dřív, než soupeř, což se mu také povedlo.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89
    Domácí mužstvo nyní sice drží míč u rohového praporku, ale nakonec přišel faul Biraghiho.

88
    Obrana domácích sice získala balón na své kopačky, ale ten pouze odkopla co nejdál.

87
    Fiorentina se nyní už spíše jenom brání a Crotone je v tlaku.

86
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Erick Pulgar.
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Borja Valero.
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Luis Rojas.
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Sebastiano Luperto, přichází Vladimir Golemić.

84
    Luca Marrone se po centru z levé strany sice dostal do zakončení hlavou, ale to letělo přímo do rukou připraveného Bartłomieje Drągowského.

83
    Posléze se navíc Pedro Pereira dopustil faulu a uviděl kartu žluté barvy.

82
    Ale centr z pravé strany byl zblokován a Fiorentina získala míč na své kopačky.

81
    Crotone je opět u míče a snaží se co nejrychleji dostat do šestnáctky soupeře.

79
    Následně si sice domácí celek chtěl vybojovat pokutový kop, ovšem na ten rozhodčí neukázal.