Skalica – Trnava 5:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 5:2 (kon.) | Levice – Martin 2:5 (kon.)
Vlci Žilina – Topoľčany 4:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 4:3 (po pr.)
HK Skalica
5:4 (1:2, 2:1, 2:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 27.01.2021, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 24. kolo

Dnešný viac než vyrovnaný zápas je úspešne za nami. Tímy si striedali prevahu v stretnutí. Šťastnejší napokon môžu byť domáci, ktorí v záverečnej tretine zlomili vývoj zápasu na svoju stranu, a preto dnes získavajú cenné tri body. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (19:21:18)

59:09
    Skalica takmer rozhodla, ale Nemec na puk v páde nedočiahol a navyše posunul bránku.

58:01
    Šálka bol teraz vo veľkej šanci, ale Opatovský výborne zapracoval so svojou hokejkou a útočiacemu hráčovi puk vypichol.

56:27
    Hosťujúcemu celku teraz čas veľmi rýchlo beží a s určitosťou budú hrať Trnavčania v závere zápasu bez brankára.
    55:01 Martin HUJSA (SKA) - 5:4

55:01
    Skalica dala gól!
    Gól strelil MARTIN HUJSA. Hosťujúci brankár bol na malý moment bez hokejky a mierne dezorientovaný, čo využil na gól Martin Hujsa. Asistencie: Daniel Štumpf, Ondrej Janík.

53:50
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Peter Šandor – 2 min., hákovanie).

53:50
    Martin Hujsa sa rútil do samostatného nájazdu, ale vo svojej obrovskej šanci zlyháva.

52:38
    Keďže sa pri Matejkovom previnení jednalo o osobný trest, tak sa hrá normálne 5 na 5.

51:52
    Petráš sa teraz výborne vrátil a zabránil tak Janáčovi poslať svoj tím do vedenia.

51:24
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ján Matejka – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

51:24
    Ejem sa rútil do nebezpečného brejku, ktorý ale troskotá na ofsajdovom verdikte.

50:00
    Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu zostáva už len desať minút. Uvidíme, či sa podarí jednému z celkov rozhodnúť, alebo pôjdeme do predĺženia.

48:30
    Skalica získala puk vo vlastnom pásme a následne sa vydala do zaujímavého brejku, z ktorého ale nič nebolo.

47:18
    Dnes sledujeme teda viac než vyrovnaný hokej, ktorý len potvrdzuje fakt, že ide o veľmi dôležitý zápas pre oba celky.
    46:03 Kristián RAJČÁK (SKA) - 4:4

46:03
    Gól strelil KRISTIÁN RAJČÁK, ktorý bol prvý pri vyrazenom puku Opatovským a následne už poľahky usmernil puk do odkrytej bránky. Asistencie: Patrik Janáč, Dominik Hohl.