Skalica – Trnava 5:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 5:2 (kon.) | Levice – Martin 2:5 (kon.)
Vlci Žilina – Topoľčany 4:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 4:3 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Středa 27.01.2021, 17:00 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 24. kolo

Po vyrovnaných dvoch tretinách tu máme radikálnu zmenu, domáci zaznamenali 3 góly a zvíťazili jednoznačne. Spartak si bude musieť sadnúť a zanalyzovať posednú tretinu, kde porobili chyby, že sa zrodil takýto výsledok po vyrovnanej partii? Taktiež ich môže mrzieť to, že nevyužili ponúknuté presilovky. Domáci najbližšie cestujú do Topoľčian, kde ich čaká zápas pravdy.
    Prajem pekný večer dočítania priatelia. (19:14:23)

59:45
    Lukáčik to skúsil strelou od modrej Melicherčík mal však dobrý výhľad.

59:29
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Pichnarčík – 2 min., sekanie).

59:19
    Puk opustil ľadovú plochu a hra sa musela prerušiť.

58:52
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Džugan využil hneď prvú možnosť na ohrozenie prázdnej brány a stav stretnutia je tak 5:2.