Buffalo – NY Rangers 2:3 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 1:3 (kon.) | Montreal – Calgary 4:2 (kon.)
Boston – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Washington – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Tampa 1:0 (po pr.)
Columbus – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Los Angeles 5:3 (kon.) | Dallas – Detroit 7:3 (kon.)
Arizona – Anaheim 3:2 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Edmonton – Toronto 3:4 (kon.)
Vancouver – Ottawa 4:1 (kon.)
Arizona Coyotes
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Pátek 29.01.2021, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Československá stopa v zápase
    Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hráč. (05:41:45)

1. Christian Dvorak (ARI) 2+0
    2. Darcy Kuemper (ARI) 32 zákroků, 3 OG, 91,4%
    3. Clayton Keller (ARI) 0+1

Darcy Kuemper (ANA) – 14 zákroků, 2 OG, úspěšnost 87,5 %, odchytal 59:43
    John Gibson (ANA) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4 %, odchytal 58:20

Jakob Silfverberg poslal hostující celek do vedení, Arizona pak dvěma góly otočila. Christian Dvorak srovnal a Conor Garland poslal domácí do vedení. Ve třetí třetině pak v přesilovce srovnal Danton Heinen. Rozhodující branku vstřelil v přesilovce Christian Dvorak.

59:30
    Domácí mají kotouč za svou brankou, už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté se nemohou usadit v útočném pásmu.

58:34
    Anaheim hraje v šestil, John Gibson (Anaheim) je na střídačce.

58:26
    Hraje se pět na pět. Ducks mnoho času na vyrovnání už nemají.

57:50
    Alex Goligoski (Arizona) se pokoušel dostat do střelecké pozice, to se mu sice nepodařilo, ale získal čas pro svůj tým.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30
    Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři.

56:26
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Troy Terry – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Conor Garland – 2 min., nesportovní chování).

56:26
    Před brankou Anaheimu se strhla potyčka.
    55:34 Christian DVORAK - 3:2

55:34
    Arizona právě vstřelila branku!
    Zaslouženě se domácí celek dostává nyní do vedení. Po pěkné přihrávce Kessela se prosazuje obranou Ducks nedostatečně pokrytý CHRISTIAN DVORAK. Asistence: Phil Kessel a Nick Schmaltz.

55:23
    Clayton Keller (Arizona) minul branku, akce Coyotes pokračuje dál.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Carter Rowney (Anaheim) překazil hostujícímu celku výraznější šanci.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Dvorak (Chychrun, Brassard), 41. Keller (Garland, Oesterle), 56. Dvorak (Kessel, Schmaltz) – 4. Silfverberg, 49. Heinen (Fowler, Steel)

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Chychrun, Goligoski, Hjalmarsson, Demers, Oesterle, Gross – Caggiula, Schmaltz, Garland – Hayton, Brassard, Kessel – Keller, Dvorak, Pitlick – Crouse, Jo. Larsson, Fischer.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, Ja. Larsson, B. Hutton – Jones, Getzlaf, Rakell – Heinen, Henrique, Silfverberg – Comtois, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Chmielewski, Rehman – Galloway, Suchánek

Diváci: 2 252