Granada – Atlético 1:2 (kon.) | Sevilla – Huesca 1:0 (kon.) | Eibar – Valladolid 1:1 (kon.)
Barcelona – Alavés 5:1 (kon.)
SD Eibar
1:1 (1:1)
Real Valladolid
Sobota 13.02.2021, 18:30 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španělská LaLiga • 23. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek sobotního večera. (20:24:24)

Fauly: 15:11

Zápas je u konce, Eibar na domácím hřišti v záchranářské bitvě remizoval s Realem Valladolid 1:1 Obě branky padly už v prvním poločase. Lepší start do zápasu měli hosté, kteří se dostali do vedení už v sedmé minutě, když penaltu odpískanou za faul na Guardiolu proměnil Roque Mesa. Domácí však od té doby měli velký tlak a nakonec byli odměněni vyrovnáním, hlavou se po centru Gila prosadil Kike García. Pak měl ještě velkou šanci sám Gil, z blízka ale branku netrefil. Ve druhém poločase už to byla hlavně velká bitva a ani před jednou z branek se žádná velká šance neurodila. V závěru měli domácí tlak hlavně ze standardních situací, ale prosadit se nedokázali.

90+5

90+4
    Hosté se znovu dokázali ubránit centru do vápna, v šestnáctce navíc zůstává ležet Bruno González.

90+4
    Už se hraje přesčas ale Eibar ještě dostane možnost odehrát tuto standardní situaci.

90+3
    Rozhodčí ještě rozdá jednu žlutou kartu, dostává ji Fabián Orellana se nedovolen zákrok zezadu na Bryana Gila.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Po delší době se zase hrálo chvíli před brankou Eibaru, ale domácí rychle získali míč a už zase peláší dopředu.

88
    Home team had yet another corner kick, but Valladolid did well and cleared the ball outside of the box.

87
    Domácí ještě po rohovém kopu reklamovali ruku jednoho z hráčů Valladolidu, ale rozhodčí se už k této situaci nevrací a hraje se dál.

86
    Po rohovém kopu Eibaru vznikl před brankou Valladolidu zajímavý závar, ale nikdo z domácích nakonec zakončit nedokázal.

85
    Lucas Olaza dostává žlutou kartu za nesportovní chování vůči pomeznímu rozhodčímu.

84
    Také další standardní situaci Eibaru dokázali hosté ubránit, ale už jsou pod docela vytrvalým tlakem svého souepře.

82
    Rohový kop směřoval na bližší tyč, kde to měli hosté dobře pokryté a pro tuto chvíli se ubránili.

81
    Eibar pokračuje ve svém tlaku rohovým kopem, který bude zahrávat z levé strany.

80
    Kike Pérez v souboji dvou osmiček na dresu fauloval Papakouliho Diopa a domácí mají j dispozici zajímavou standardní situaci.

79
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Jošinori Muto.