Hranice – Kopřivnice 29:28 (kon.) | SHC Maloměřice – Frýdek-M. 26:25 (kon.) | Jičín – Lovosice 25:28 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
25:28 (15:13)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 20.02.2021, 18:00Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:26:48)

HBC Ronal Jičín – HK FCC Město Lovosice 25:28 (15:13)
    Nejvíce branek: Dolejší 6/1, Šulc 6, Krahulec 5 – Motl 12/4, Trkovský 5, Kupa 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 3:3.

Je konec! Lovosice nakonec zvládly duel v Jičíně a vítězí 28:25. Ještě po prvním poločase vedl domácí celek o dvě branky. Domácí celek se ještě dlouho držel ve vedení, ale závěrečné minuty mu vůbec nevyšly. Lovosicím se naopak dařilo v ofenzivě a v závěru už soupeře prakticky nepouštěly do šancí.

Konec zápasu. (25:28)
    60
    Jiří Motl trefil přímo do dolního rohu a hosté vedou o tři branky. (25:28)

60
    V závěru ještě přichází sedmimetrový hod pro Lovosice. (25:27)
    59
    Lovosice odskakují na rozdíl dvou branek. Karel Holubec si udělal prostor a překonal domácího brankáře. (25:27)

58
    Domácí se tlačí do útoku ve snaze vyrovnat, ale Lovosice nyní brání na jedničku. (25:26)
    56
    Jiří Motl po rychlém brejku dokonce posílá Lovosice do vedení. (25:26)
    56
    Je vyrovnáno! Z hranice brankoviště se k tyči prosadil Bouček. (25:25)

54
    David Krahulec dostává dvě minuty. (25:24)
    53
    Jan Kupa si naběhl na přihrávku mezi obránce a poslal svou ránu pod břevno. (25:24)
    52
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav). (25:23)
    52
    Jiří Motl na opačné straně sedmičku s přehledem proměnil. (24:23)
    51
    Jiří Dolejší krásnou střelou mezi nohy brankáře vrátil Jičínu dvoubrankové vedení. (24:22)

51
    Pronikající Drbohlav byl faulován a Jičín dostává k dispozici sedmičku. (23:22)
    50
    Lovosice bojují! Jiří Motl dostal přihrávku na levé křídlo a zakončil pod břevno. (23:22)

49
    Hostující brankář předvedl dva skvělé zákroky v krátkém časovém sledu a ještě drží Lovosice ve hře! (23:21)