Southampton – Chelsea 1:1 (kon.) | Burnley – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Everton 0:2 (kon.)
Fulham – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
Burnley FC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 20.02.2021, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Anglická Premier League • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (17:59:01)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 16:10.

Je dobojováno a zápas končí bezbrankovou remízou. Přestože West Bromwich hrál od třicáté minuty v deseti, tak ve druhém poločase byl o poznání lepší a ke gólu měl blíže. Za zmínku stojí akce Diagneho, jenž v 72. minutě nastřelil břevno, a také velký závar v šestnáctce Burnley, které v tomto případě neinkasovalo jen díky zákroku Tarkowskiho na brankové čáře. Svěřenci trenéra Dyche se naopak dnešním zápasem protrápili a mohou být rádi, že z něj berou alespoň bod.

90+5

90+4
    Baggies měli v závěru ještě standardní situaci, avšak defenziva Burnley si s ní dokázala poradit.

90+4
    Žlutou kartu dostává Matthew Lowton (Burnley FC).

90+3
    Žlutou kartu dostává Ben Mee (Burnley FC).

90+2
    Ve vápně se skácel k zemi Brownhill a domácí se dožadovali penalty, ovšem zákroku Furlonga předcházel ofsajd domácího celku.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90
    Pro nabídku McNeila si však znovu došel Johnstone, jenž je dnes v těchto situacích naprosto bezchybný.

89
    Do pokutového území hostů přilétl další centr a Maitland-Niles, který neměl přehled o situaci za sebou, raději odehrál míč na roh.

88
    Yokuşlu se teď nepříjemně srazil s Popem a oba borci byli chvilku otřesení. Ani jeden z nich ale střídat nebude.

87
    Vydra se rybičkou položil do centru Lowtona, ale míč mezi tři tyče nenasměroval.

86
    Po hlavičkovém souboji s Mumbongem zůstával ležet Bartley, a proto byla hra přerušena. Nakonec se ale nejednalo o vážnější zdravotní problém a hostující kapitán bude schopen pokračovat.

85
    Clarets mohli udeřit z rohového kopu, jenže to by centr McNeila nesměl zamířit do Johnstoneových rukavic.

84
    Burnley se i nadále snaží tlačit se dopředu, ale zatím se mu nedaří propracovat se přes dobře zformovanou obranu West Bromwiche.

83
    V další dobré šanci se ocitl Pereira, avšak nyní mu byl odmáváno postavení mimo hru.

82
    Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a branku jsme stále neviděli. V posledních okamžicích ale sledujeme velmi atraktivní fotbal.

81
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Joel Mumbongo.