Crystal Palace – Fulham 0:0 (kon.) | Leicester – Arsenal 1:3 (kon.) | Tottenham – Burnley 4:0 (kon.)
Chelsea – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Sheffield Utd. – Liverpool 0:2 (kon.)
Crystal Palace FC
0:0 (0:0)
Fulham FC
Neděle 28.02.2021, 13:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 26. kolo

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost! (14:58:20)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 1:7. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:12.

Zápas končí bezgólovou remízou, kterou asi budou více brát fotbalisté Crystal Palace. Po prvním poločase, který toho mnoho nenabídl, totiž po změně stran přežili několik šancí Fulhamu. Hosté mohli utkání rozhodnout hlavně v silné pětiminutovce mezi 65. až 70. minutou, kdy si vytvořili snad čtyři gólové příležitosti. Těsně vedle nejprve pálil Maja a hlavičku stejného hráče poté reflexivně vytáhl zpátky do hry brankář Guaita. Za zmínku pak stojí i zakončení Andersena, které v poslední chvíli zablokoval Cahill a rána Loftuse-Cheeka, jež o kousek minula šibenici. V závěru se už hlavně bojovalo o střed hřiště vše tak dospělo k dělbě bodů.

90+3

90+3
    Tohle mohla být asi poslední příležitost hostů v zápase. Teteho centr směřoval na vzdálenější tyč, kde na míč ke smůle Fulhamu nedosáhl Aleksandar Mitrović.

90+2
    Cavaleirův centr z pravé strany hledal Joshe Maju. Ten se dostal k zakončení přes Cahilla, zamířil však vedle tyče.

90+1
    V hlavičkovém souboji se dopustil faulu domácí Benteke. Fulham tak bude mít k dispozici míč.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty. Po standardní situaci hlavičkoval z těžké pozice mimo Tosin Adarabioyo.

90
    Ještě standardní situace pro hosty, kterou vybojoval dravý Josh Maja...

88
    Harrison Reed oslovil moc pěkným pasem Ademolu Lookmana. Ten se snažil o obstřel na vzdálenější tyč, balón ale netrefil ideálně a ještě mu dal opačnou rotaci. Bránu Crystal Palace tak netrefil.

87
    Josh Maja se nyní dostal do šestnáctky z levé strany. Jeho přihrávku před bránu zablokoval dobře hrající Cahill.

87
    V závěrečných minutách je z toho především boj o střed hřiště. Podobný fotbal jsme sledovali v první půli.

85
    Loftus-Cheek se snažil najít Ivana Cavaleira. Před ním zasáhl ve skluzu van Aanholt. Hosté budou vhazovat.

84
    Střely na bránu – 0:4

83
    Antonee Robinson šel pod nohy Ayewovi a jelikož trefil místo míče protihráče, dostal za to žlutou kartu.

82
    V souboji s Townsendem dobře zapracoval Ademola Lookman, který balón čistě vydoloval a může rozjet akci Cottagers.

81
    Tlak hostí, který jsme před několika minutami sledovali, ochabl. Jako by Fulham paradoxně přibrzdil příchod útočníka Mitroviće.

80
    Domácí zahrávali svůj vůbec první roh v zápase. Townsendův centr hledal Bentekeho, který balón hlavou prodlužoval do ohně. Z pohledu Fulhamu ale dobře zakročil kapitán Andersen.

79
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Eberechi Eze, přichází James McCarthy.