New Jersey – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:4 (kon.)
Tampa – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (po pr.)
Detroit – Dallas 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 2:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 5:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:2 (po pr.)
Rytíři Kladno
3:1 (0:0, 2:0, 1:1) Stav série: 1:0
HC Slavia Praha
Pátek 19.03.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Do té doby mějte pěkný den a zítra na viděnou. (20:36:53)

Druhý zápas čtvrtfinále play off mezi Rytíři Kladno a pražskou Slavií se odehraje už zítra opět od 18 hodin.

Poslední třetina prvního zápasu čtvrtfinále play off se nesla v bojovném duchu! Oba týmy byly několikrát současně vyloučeny. Na 3:0 upravil skóre Jágr, který krásnou trefou na vzdálenější tyč dodal domácím větší pohodu na hokejkách. Košarišťanovi však nebylo přáno čisté konto a půl minuty před závěrečnou sirénou ho dokázal překonat Pšenička. Hosté si ještě vzali oddechový čas a zkusili hru bez brankáře, to jim ovšem nevyšlo a Kladno tak vítězí 3:1. Těsně po siréně ještě trefil odkrytou klec Hlava, ale branka mu samozřejmě nemohla být uznána.

Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia přidala v poslední minutě svůj první gól v zápase! Domácí hráči si nerozuměli v přihrávce a k puku se dostal TOMÁŠ PŠENIČKA, který zaskočil Košarišťana. Asistence: David Šteiner.

58:55
    Bílek tvrdě vypálil proti hostujícímu brankáři, ten ale chytil puk do náruče.

58:02
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Šmerha – 2 min., hrubost).

Další potyčka mezi hráči týmů.

56:31
    A další vzájemné vyloučení. Vhazování vyhráli hosté.

56:30
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Stěpan Zacharčuk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Doležal – 2 min., krosček).

55:55
    Košarišťan rozehrál pouze na hostujícího hráče a Slavia tak zůstala v útočném pásmu.

55:00
    Bílkova střela skončila v ochranné síti.

53:56
    Pšeničkovu střelu chytil Košarišťan do náruče a hra je přerušena.

51:50
    Hra se ale přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým se nedostal do nebezpečnější situace.

50:26
    Po potyčce u mantinelu uvidíme hru čtyři na čtyři.

50:25
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michal Poletín – 2 min., hrubost).

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 23. Marosz (Filip, Račuk), 35. Plekanec (Jágr), 49. Jágr (Plekanec, S. Zacharčuk) – 60. Pšenička (Šteiner)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš (A), Kehar, V. Sorokin, Snuggerud, S. Zacharčuk – Machala (C), Plekanec, Jágr – Guman, Marosz (A), Račuk – Hlava, Pitule, Melka – Hajný, Filip, Bílek – Kubík.
    HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, Sedlák, D. Krejčí (C), J. Novák, Jeřábek, J. Říha, Veber – Kafka (A), Vampola, Kuťák – M. Ondráček, Poletín, Kružík – Pšenička, Vlček, Šmerha – Všetečka, Šteiner, J. Doležal.

Rozhodčí: Souček, Kostourek – Štofa, Kokrment