NY Islanders – Philadelphia 6:1 (kon.) | Detroit – Dallas 0:3 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Toronto – Calgary 2:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.)
Anaheim – Arizona 1:5 (kon.) | San Jose – St. Louis 2:5 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 4:2 (kon.)
Pittsburgh – New Jersey 1:2 (po pr.) | Tampa – Florida 5:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 3:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Calgary Flames
Neděle 21.03.2021, 00:05 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Z mé strany je to pro dnešní noc vše. Někdy zase při NHL na počtenou! (02:56:17)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 33:29 (11:5, 13:13, 9:11)
    Zblokované střely – 16:12
    Vyhraná vhazování – 26:33
    Trestné minuty – 6:8
    Hity – 23:36

Ve třetí třetině už gól nepadl a Toronto tak vítězí nad Calgary 2:0. Velkou zásluhu na domácí výhře má brankář Jack Campbell, který pochytal všech 29 střel soupeře a raduje se z druhého čistého konta v řadě. V 19. minutě otevřel skóre zápasu střelou z levého kruhu Jason Spezza. V závěru druhé části pak překvapil českého gólmana Flames Davida Ritticha po objetí branky Zach Hyman. Dvougólový náskok si už Leafs i s přispěním výkonu bezchybného Campbella pohlídali.