Mladá Boleslav – Black Angels 9:5 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 6:0 (kon.) | Střešovice – Sparta 6:4 (kon.)
Bohemians – Chodov 8:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
8:5 (1:3, 2:1, 5:1) Stav série: 1:1
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 28.03.2021, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:16:25)

Nejlepší hráči v kanadském bodování

Jakub Šárka (Bohemians) 5 (4+1)
    Jakub Buršík (Bohemians) 2 (2+0)
    Jiří Bauer (Chodov) 2 (2+0)

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Jakub Šárka (Bohemians) a Daniel Eremiáš (Chodov)

Utkání je u konce a dnes se z výhry radují domácí Bohemians. O výsledku rozhodla poslední třetina, kterou zelenobílí vyhráli v poměru 5:1, když své další dva góly dal Jakub Šárka, dvakrát se prosadil i Jakub Buršík a skóroval také Matěj Pěnička. Za Chodov se až v úplném závěru radoval Jiří Bauer, jenže pouze korigoval na konečných 8:5 pro FbŠ Bohemians. Stav série je tak 1:1.

59:40
    Adam Růžek běžel za poskakujícím míčkem, nebyl sice u něj jako první, ale trápit jej to nemusí, tohle si už Bohemians pohlídají.

58:50
    Chodov to zase zkouší v šesti.
    58:39 Jiří BAUER - 8:5

58:39
    Chodov právě vstřelil branku!
    Hosté ještě trochu dramatizují závěr, když se z dálky trefil parádní ranou do horního růžku JIŘÍ BAUER a upravil na 8:5. Asistence: Michal Podhráský.
    58:20 Jakub BURŠÍK - 8:4

58:20
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Domácí dávají pojistku na svůj náskok. Chodov už vrhl vše do útoku, nechal otevřená zadní vrátka, do kterých se dostal Růžek, přihrál na střed na JAKUBA BURŠÍKA a ten pohotově sklepl míček za Šimůnka – 8:4. Asistence: Adam Růžek.

57:59
    No a oslabení Chodova je u konce, Chodov je v pěti.

56:50
    Přesilovka Bohemians je docela líná, domácí se nikam neženou a hlídají si pouze míček.

55:59
    Jenže hosté nezvládli vyběhnutí gólmana na střídačku a dostali dvě minuty za špatné střídání. Trest odsedí Radim Slunečko.

55:55
    Chodov je v šesti, začíná power-play hostů.
    55:43 Matěj PĚNIČKA - 7:4

55:43
    Přesilovka je využitá a zřejmě je už rozhodnuto. Z dálky se přesně trefil MATĚJ PĚNIČKA a svým švihem upravil na již 7:4. Asistence: Filip Forman.

55:04
    I když hrají domácí přesilovku, tak jsou v útoku hosté. Ti už musí pospíchat i ve čtyřech.

54:28
    Petr Majer při své střele trefil Filipa Formana svou holí. A dostal za to dvě minuty za sekání.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Vojtíšek (Šárka), 21. Šárka (Krebner), 23. Šárka (Vojtíšek), 43. Šárka (F. Forman), 46. Buršík (Šebek), 49. Šárka (Krebner), 56. Pěnička (F. Forman), 59. Buršík (Růžek) – 1. Eremiáš (Majer), 9. J. Koutný, 10. Majer (M. Vávra), 35. J. Bauer (M. Vávra), 59. J. Bauer (Podhráský)

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Zavřel) – Zezulka, Dobisík, Čihák, Šimáně – Šebek, Krebner, M. Forman – Vojtíšek, Buršík, Tomčo – Malič, Pěnička, Kawulok – Kratina, F. Forman, Růžek – Šárka, Krbec.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Hodík) – Maxa, T. Vávra, Sýkora, J. Bauer, Podhráský, Strnad – Mikeš, Plíhal, Vošta – Slunečko, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, Eremiáš, Majer – Dufek, J. Koutný, Horký.

Rozhodčí: Furmánek, Šolc