Hranice – Nové Veselí 26:30 (kon.)
TJ Cement Hranice
26:30 (8:14)
TJ Sokol Nové Veselí
Pátek 02.04.2021, 10:30 • Sportovní hala Žáčkova, Hranice • Play-out Chance Extraligy mužů • 1. kolo

TJ Cement Hranice – TJ Sokol Nové Veselí 26:30 (8:14)
    Nejvíce branek: Mucha 9/1, Zbránek 6, Fulneček 5 – Kocich 7/6, Bartůněk 5, Ptáčník 5. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 4/1 – 6/6. Vyloučení: 5:3. (13:09:54)

Na straně Veselí panuje radost, neboť dva zápasy v řadě vyhrál Sokol poprvé v této sezóně a druhá výhra přišla na hřišti Hranic, kde se snadno vůbec nehraje! Po nadějném prvním poločasu se ale výhra rodila poměrně složitě, neboť začátek druhé půle Sokol nechytl tak, jak by si přál a Hranice se docvakly až na čtyři branky rozdílu, navíc byly jednoznačně lepším týmem. Až timeout na hostující straně pomohl, v 52. minutě to bylo již zpátky 28:20 pro Sokol a zápas se víceméně dohrával. I přesto, že Cement kousal až do konce, tak si Veselí výhru pohlídalo a po výsledku 30:26 může slavit!

Konec zápasu. (26:30)

60
    Přes osobní obranu se hosté sice nedokázali prosadit, vadit to však nemusí, neboť stav 26:30 zůstane konečným. (26:30)
    60
    Cáb po technické chybě Sokolu přidává druhou branku v řadě a 12 sekund před koncem si berou hosté poslední oddechový čas! (26:30)
    60
    Cáb ještě koriguje, na případný návrat do zápasu již mají cementáři ale příliš málo času. (25:30)

59
    Magrla zakončoval z ostrého úhlu na pravém křídle, Šimovček jej ale vylapal. Odražený míč však mají domácí a budou nadále vepředu pokračovat. (24:30)

59
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (24:30)
    59
    Veselí dohrává závěr už trochu exhibičně. Ztrátu míče dokázali vykompenzovat zachycením a brejkem, když Gregorovič nahodil do volného prostoru na Dodicu, který přehozem proměnil. (24:30)
    58
    Na nařízenou sedmičku šel Mucha a narozdíl od Čadry v předešlém hodu si poradil, mezi nohy prostřelil Šimovčeka. (24:29)
    57
    Flajsar do toho šel na levé spojce krkolomně, dokázal se ale prosadit a Veselí závěr zápasu víceméně kontroluje. (23:29)
    57
    Fulneček ale o necelou minutu později proměňuje z pivota, stále tak není úplně rozhodnuto, do konce utkání zbývá stále dost času. (23:28)

56
    Zakončujícím byl Čadra, který ze sedmičky ale nepropálil Šimovčeka! Tady měli domácí asi jednu z posledních možností, jak se případně vrátit do zápasu! (22:28)

55
    Chvíli poté ale nabral Krčál zezadu zakončujícího pivota a je to sedmička pro domácí barvy! (22:28)

55
    Melichar doběhl dlouhou přihrávku na Čadru do rychlého protiútoku a nepustil ho do zakončení i za cenu faulu. Hosté tak mají devítku. (22:28)
    54
    Mucha měl na levé spojce hodně prostoru, prakticky nebyl bráněn a zakončením z devítky překonal Šimovčeka, který vystřídal Studeného. (22:28)

54
    Čadra zachytil nepřesnou přihrávku do křídla na Luboše Bartůňka, těsně předtím, než ale domácí stihli přejít do útoku, bere si trenér Hudeček na hranické střídačce oddechový čas! (21:28)
    52
    Mucha se s tím nemazal, oběhl vysunuté křídlo v domácí obraně a zakončil ze šestky okolo hlavy Studeného. (21:28)
    52
    Melichar navíc přidává další branku z brejku a začíná být pomalu jasné, že Veselí v chladné hranické hale vyhraje. (20:28)