Rennes – Nantes 1:0 (kon.) | Brest – Nîmes 1:1 (kon.) | Lens – Lorient 4:1 (kon.)
Nice – Remeš 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Bordeaux 4:1 (kon.) | Monaco – Dijon 3:0 (kon.)
Lyon – Angers 3:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
4:1 (2:1)
Girondins Bordeaux
Neděle 11.04.2021, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Ode mě je to pro dnešní zápas vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (16:56:22)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:2.
    Střely mimo: 7:8.
    Rohy: 5:6.
    Ofsajdy: 0:2.
    Fauly: 12:17.

A máme tu konec dnešního utkání, ve kterém domácí Saint-Étienne jednoznačně porazilo hostující Bordeaux 4:1! Na konečný výsledek měly velký vliv pokutové kopy, ze kterých padly hned tři góly. Ve druhé půli dovršil hattrick právě trefou z penalty v 72. minutě Chazrí, konečný stav stanovil svou dorážkou v 81. minutě jednadvacetiletý Youssouf.
    Týmy si tak v tabulce Ligue 1 vyměnily pozice, po 32. kole je Saint-Étienne třinácté se 39 body, Bordeaux pak okupuje patnáctou pozici a bodů má 36.

90+2

90+1
    V úplném závěru utkání bude mít Bordeaux možnost zahrozit z rohu.

90
    Nastavovat se bude jedna minuta.

89
    Utkání už se spíše pouze dohrává, což je znát na pomalejší rozehrávce obou týmů.

87
    Hwang se v šestnáctce dostal ke střele, která ale zamířila hodně mimo branku Greena.

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Kévin Monnet-Paquet.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvan Neyou, přichází Aimen Moueffek.

82
    Ještě před vstřeleným gólem zůstal na zemi ležet Neyou. Nakonec bude nutné střídání, pro kamerunského záložníka totiž míří zdravotníci s nosítky.
    82. Zaydou YOUSSOUF - 4:1

82
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ZAYDOU YOUSSOUF, který se ve vápně dostal k dorážce a sebevědomě ji poslal do sítě. Saint-Étienne tak vede už o tři góly!

81
    Centr jednoho z hráčů Bordeaux dokázal zblokovat Cissé. Nyní tak uvidíme roh hostů.

78
    Youssouf se pokusil ohrozit branku soupeře přímou střelu. Ta sice měla dobré parametry, jenže proplachtila pouze vedle pravé tyče.

78
    Následovat bude přímý kop domácího celku.

77
    Costil od branky velmi riskantně rozehrál, za pomoci spoluhráčů však Bordeaux o míč nepřišlo.

73
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Arnaud Nordin.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Charles Nathan Abi.
    71. Vahbí CHAZRÍ - 3:1

Jan Spurný

Branky: 19. Chazrí (pen.), 23. Chazrí (Aouchiche), 71. Chazrí (pen.), 82. Youssouf – 9. Hwang Ui-jo (pen.)

Karty:   11. Neyou (SET), 44. Bouanga (SET), 66. Moukoudi (SET)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:16.
    AS Saint-Étienne: Green – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Gabriel Silva – Neyou (83. Moueffek) – Hamouma (73. Nordin), M. Camara, Aouchiche (61. Youssouf), Bouanga (84. Monnet-Paquet) – Chazrí (73. Abi).
    Náhradníci: Fall – Kolodziejczak, Abi, Nordin, Monnet-Paquet, Youssouf, Douath, Moueffek, Sow.

Girondins Bordeaux: Costil – Sabaly, Baysse, Koscielny (C), Benito – Adli, Bašić, Seri (57. Briand) – Oudin (57. Ben Arfa), Hwang Ui-jo, Zerkane (57. de Préville).
    Náhradníci: Poussin – Mexer, Briand, Ben Arfa, de Préville, Kwateng, Lacoux, A. Traoré, Sissokho.

Rozhodčí: Schneider – Parinet le Tellier, Drouet