Ústí n. L. – Vyšehrad 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Chrudim 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 3:0 (kon.)
Líšeň – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Blansko – Vlašim 2:0 (kon.)
FK Varnsdorf
1:2 (0:2)
MFK Chrudim
Středa 14.04.2021, 16:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

Utkání je u konce, kde v první půli byl na hřišti pouze jeden celek a Varnsdorf zatím hledal recept na svého soka. Po pětačtyřiceti minutách se domácí oklepali a zatápěli svému soupeři, když se jim pár minut před koncem podařilo vstřelit branku, ale na remízu to už nestačilo. Já Vám děkuji za pozornost a zase někdy u FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na počtenou. (18:26:53)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Simon Zíma (MFK Chrudim).

90+2
    Zbrožek centroval do vápna. Sudí píská faul na brankáře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).

90
    Domácí se zlobí, Ondračkovi odpískali faul rukou do obličeje.

90
    Rozhodčí Denev nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Jiří Janda.

88
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Tak domácí se přeci jen dočkali vytoužené branky. Po centru z pravé strany se prosadil v malém vápně PAVOL RUDNYTSKYY – 1:2!

86
    Hosté využívají rychlý protiútok, k zakončení ale nedošlo.

85
    Novák přízemní střelou hledal Velicha. Zíma se natáhl pro míč a nedovolil branku.

84
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Řezníček (MFK Chrudim).

82
    Kouřil musel na poslední chvíli zastavit útok hostů. Skluzem odvrátil do autu.

81
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Oliver Velich.
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matyáš Kazda, přichází Daniel Novák.

78
    Žlutou kartu dostává Matyáš Kazda (FK Varnsdorf).

76
    Rusnytskyy zatáhl míč do vápna a nastřelil prvního hráče. Dožaduje se ruky, sudí zůstává chladným. Následná dorážka Šilhana končí těsně vedle.

75
    Zatímco začal nad Kotlinou poletovat sníh, Šilhan zkusil tvrdou střelu. Trefil pouze uprostřed stojícího Zímu.

71
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Jaroslav Hlavsa.
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Látal, přichází Jan Havlena.

70
    Bláha si poradil rovnou s trojicí hostujících hráčů a přihrávkou pod sebe hledal Kouřila. Ten ve vyložené šanci neprostřelil hostující tvrz.