Slovan Bratislava – Trnava 1:2 (kon.) | Ružomberok – Pohronie 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 2:0 (kon.)
Nitra – Senica 0:3 (kon.) | Sereď – Michalovce 2:0 (kon.)
FC Nitra
0:3 (0:3)
FK Senica
Sobota 17.04.2021, 17:00 • Štadión Pod Zoborom, Nitra • Niké liga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:52:29)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:21.

Je konec. Senica zvítězila nad Nitrou poměrem 3:0.
    Už v 6. minutě získali hosté penaltu, kterou sice Juraj Piroska neproměnil, ale o pět minut později měla Senica další penaltu a tu si vzal na starost Tomáš Malec, který proměnil. Ve 24. minutě zvýšil vedení na 2:0 Dávid Guba a ve 37. minutě změnil stav na třígólový náskok Martin Košťál. Na začátku druhé půle uviděl během tří minut hned dvě žluté domácí Tancík a byl vyloučen. V 72. minutě mohl navýšit náskok hostů Piroska, ale neproměnil. V 85. minutě mohl alespoň jeden gól zapsat na stranu Nitry Kindsvater, ovšem Vliegen jej skvěle vychytal.

90+2

90+2
    Tentokrát získala Nitra autové vhazování na polovině soupeře.

90+1
    Domácí celek získal míč na svou polovinu a posléze přišel faul Košťála.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

89
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Matej Franko, přichází Branislav Spáčil.

87
    Senica posléze získala autové vhazování na své polovině.

86
    Následně skončil míč jen za bránou Vliegena, který se tak postará o odkop.
    85. Kindsvater ve velké šanci nepřekonal Vliegena!

85
    Střídající Benjamin Kindsvater se dostal do velmi dobré šance, ale jeho zakončení vychytal Olivier Vliegen!

83
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Benjamin Kindsvater.

82
    Posléze ale přišel jen ofsajd ze strany hostujícího mužstva.

81
    Míč je znovu mimo hrací plochu a Senica se tak postará o autové vhazování na své polovině.

80
    Je před námi posledních deset minut a bohužel utkání není ve druhé půli příliš zajímavé.

78
    Nitra nyní získala autové vhazování na polovině soupeře a nakonec přišla hlavička po centru, ale chyběla jí razance.

76
    Domácí celek se nyní dopustil pouze faulu a Senica bude rozehrávat ze své poloviny.

75
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Marko Totka, přichází Dominik Duda.