Plzeň – Dukla 31:23 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 25:25 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
25:25 (14:13) Stav série: 0:0
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 17.04.2021, 13:00 • Hala Základní školy Emila Zátopka, Kopřivnice • Play-off Chance Extraligy mužů • O 5. - 8. místo

KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 25:25 (14:13)
    Nejvíce branek: Fulnek 4, Gřes 4, Střelec 3 – Krahulec 5, Thorovský 4, Kastner 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/0 – 2/0. Vyloučení: 4:3. (14:38:57)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí remízou 25:25. Také druhý poločas byl hodně vyrovnaný, ani jeden z týmů se nedostal do žádného drtivého vedení a o osudu zápasu musely rozhodnout až poslední minuty. Jičín se sice v poslední minutě dostal do vedení, jenomže vteřinu před koncem druhého poločasu srovnal krok Střelec.

Konec zápasu. (25:25)
    60
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec). (25:25)

60
    Oddechový čas pro domácí. (24:25)
    60
    Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav). (24:25)
    59
    Jakub Kastner si dal znovu maximálně záležet a jeho rána zprava se zastavila v domácí brance. (24:24)
    58
    Domácí celek posouvá zpět do vedení Patrik Fulnek. (24:23)
    57
    Jenomže důležité vyrovnání před malým momentem obstaral Jakub Kastner. (23:23)
    56
    Domácí se dokonce dostávají do vedení. Patrik Fulnek znovu vyzrál na brankáře. (23:22)
    55
    A dokonce máme vyrovnáno. Martin Střelec při přesilové hře nakonec vyzrál na brankáře. (22:22)

54
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko). (21:22)
    53
    A je znovu sníženo. Před malým momentem to na sebe vzal domácí Patrik Fulnek, který uspěl. (21:22)
    52
    Po oddechovém čase se prosazuje Šimon Thorovský. (20:22)

52
    Oddechový čas pro hosty. (20:21)
    51
    A je tu důležitá kontaktní branka, o kterou se před malým momentem postaral Patrik Fulnek. (20:21)

50
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší). (19:21)

49
    Domácí celek poměrně dlouhou dobu čeká na svůj další zásah, ten stále nepřichází a u míče je soupeř. (19:21)
    48
    Oddechový čas vyzněl lépe spíše pro hostující celek, krátce po jeho skončení se prosazuje Lukáš Rychna. (19:21)