Most – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 2:1 (2:1 po s.s.) | Letohrad – Kladno 4:3 (po s.s.)
Karviná – Kert Park Praha 3:4 (po pr.) | Dobřany – Kovo Praha 6:2 (kon.) | Hostivař – Plzeň 3:4 (kon.)
HbK Karviná
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1)
HC Kert Park Praha
Sobota 12.06.2021, 14:00 • Sportovní areál SPŠ Karviná • CROSSDOCK Extraliga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Na počtenou příště! (16:00:34)

Střely na branku: 21 – 34.

V Karviné je hotovo, hosté vítězí tím nejtěsnějším možným brankovým rozdílem! Lumír Rosůlek svým zásahem pár sekund před koncem základní hrací doby zařídil prodloužení, ve kterém o úspěchu Kert Parku rozhodl Tomáš Wróbel. Domácí tak z duelu berou zasloužený bod, dva pak putují do hlavního města.

48:16
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Pražané jsou stále bez porážky a natahují svou vítěznou sérii na rovných deset utkání! O majiteli bodu navíc rozhodl zakončením zleva kapitán hostů TOMÁŠ WRÓBEL – 3:4! Bez asistence.

47:24
    Tentokrát to z velké vzdálenosti nevyšlo, Mokry si na projektil ze středu hřiště počíhal a vyrazil ho.

46:34
    Průnik Farského z levé strany zneškondil dobíhající Wróbel, který protihráči na poslední chvíli vypíchl balónek z hole.

45:18
    Pokusy Pražanů balónek za Mokryho protlačit z hranice brankoviště vyšly vniveč, dopředu se nyní přesouvají zase hráči Karviné.

45:01

Střely na branku: 19 – 30.

45:00

44:19
    Karviná právě vstřelila branku!
    Jakub Laurinc opouští trestnou lavici předčasně, výbuch radosti v karvinském hledišti jednačtyřicet sekund před koncem zařídil LUMÍR ROSŮLEK! Ten Kocha prostřelil prudkou ranou od mantinelu, a s největší pravděpodobností tak poslal dnešní střentutí do prodloužení – 3:3! Asistence: Michal Tóth, Radek Pořízek.

44:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

43:22
    Domácí hrají vabank! Minutu a půl před koncem už nemají co ztratit, a jejich klec tak zeje prázdnotou!

43:22
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jakub Laurinc – 2 min., sekání).

43:14
    Po spálené tutovce Pražanů přišla podobně slibná šance na druhé straně, jenže Koch byl opět připravený a jedovatou střelu z levé strany zneškodnil rychlým pohybem vyrážečkou!

42:42
    Pořízkovo zakončení z poloviny hrací plochy bylo zblokováno, Koch tak vůbec nemusel zasahovat.

41:56
    Bitvu o balónek v rohu za Mokrym vyhráli hosté. Uvidíme, jestli se jim podaří karvinskou svatyni v následujících sekundách ještě nějak ohrozit.

41:17
    V Karviné začíná docela hustě pršet, duel nicméně pokračuje dál. Mokry už má na kontě minimálně jeden úspěšný zákrok, střela zprava za něj neprošla.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 18. Pala (Tóth, L. Rosůlek), 22. Kalus (Pala), 45. L. Rosůlek (Tóth, Pořízek) – 10. Rozenberg (Blaško, Zvonek), 34. Jágr (Kruček), 40. Wróbel (Kruček), 49. Wróbel

HbK Karviná: Heczko (40. Mokry) – Kalus, Kmenta, Pilch (A), Řiman, Růžička, Tóth, Zaremba (A) – Diviš, Fárský, Mikeš, Pala, Pořízek, Řehůřek, J. Rosůlek (C), L. Rosůlek, Stromko.
    HC Kert Park Praha: Koch (Mikl) – Blaško, Horváth, Hrdlička, Laurinc, Rozenberg, Šperl – Danko (A), Fejfar, Jágr, Kruček (A), Lhota, Postulka, Wróbel (C), Zvonek.

Rozhodčí: Popelka, Prudík.