4:3 (0:1, 0:1, 4:1)
HC Sparta Praha
Úterý 27.07.2021, 13:00 • Zimní stadion Eden • Přípravné zápasy dorostu

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (15:02:17)

Dorostenci Slavie v napínavém zápase a po turbulentním vývoji udrželi v závěru těsné vedení a zvítězili nad Spartou 4:3. O dva góly se postaral Maxmilian Curran, vítěznou trefu vstřelil v 53. minutě Radek Tomas.

59:26
    Dvě zajímavé šance hostů končí mimo a Slavia se osvobozuje do středního pásma.

58:50
    Naopak, jsou to sešívaní, kteří mají puk na svých holích.

58:07
    Teď už Sparta je natlačená v útočném pásmu a snaží se dobýt slávistickou tvrz. Zatím neúspěšně.

56:34
    Slávisté drží puk ve svém útočném pásmu a zabraňují tak hostům se dostat do šance.

56:16

54:16
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Byakov – 2 min., držení).

52:04
    Slavia právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný průběh pokračuje! Slávisté využívají přesilovku a poprvé se dnes dostávají do vedení. RADEK TOMAS rychlým švihem z levého křídla propasíroval puk na bližší tyči a za záda Koglera. Bez asistence.

51:05
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Novák – 2 min., držení).

50:43
    Divoký zápas pokračuje a je znovu srovnáno. MAXMILIAN CURRAN to vzal na sebe a rychlou střelou pod víko překonal Koglera. Asistence: Patrik Němeček.

49:57
    Tomas se řítil sám na Koglera, ale ten mu nedovolil najít skulinku a uchránil těsné vedení svého týmu.

49:27
    Sparta právě vstřelila branku!
    Rychle využitá přesilovka a parta se znovu ujímá vedení. Tečovanou střelu si našel JÁNSKÝ a dorazil puk do prázdné branky. Asistence: Odehnal a Šimák.

49:18
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Krejčí – 2 min., držení).

48:33
    Poprvé mu jeho skvělá akce ještě nevyšla, ale o pár sekund později už MAXMILIAN CURRAN našel skulinku mezi betony sparťanského brankáře a srovnal skóre zápasu. Asistence: Adam Vosmík.

46:20
    Slávisté jsou opět natlčeni v útočném pásmu, střela z otočky jim teď ale nevyšla a narazila na prvního sparťana.

43:02
    Slávisté teď mohli dokonce vyrovnat, Tomas se totiž prokličkoval mezi obránci Sparty a řítil se sám na Koglera. Ten chytil.

40:34
    Slávisté snižují po půl minutě hry ve třetí třetině. Kubánkovu střelu si před brankou našel DANNY CHLUDIL a zasunul puk za záda brankáře. Asistence: Alex Kubánek a Martin Švec.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 41. Chludil (Kubánek, Švec), 49. Curran (Vosmík), 51. Curran (Němeček), 53. Tomas – 14. Odehnal (Křišťan, Stepančuk), 22. Štěpánek (Mack), 50. Jánský (Odehnal, Šimák)

HC Slavia Praha: Hodic (41. Bašta) – Švec, Kubánek, Kříženecký, Málek, Tichý, Hubinka, Karas, Vosmík, Curran, Chludil, Nemes, Tomas, Němeček, Filip, Routa, Sander, Krejčí.
    HC Sparta Praha: Kogler (Přikryl) – Bartoň, Byakov, Mack, Šimák, Hašek, Jánský, Jakab, Skuratov, Poláček, Stepančuk, Křišťan, Odehnal, Novák, Hájek, Štěpánek.