Německo U20
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Česko U19
Pátek 30.07.2021, 18:30 • Füssen, Německo • Summer Hockey Challenge

Ve Füssenu je dohráno, Němci si s o rok mladším českým výběrem poradili hravě 5:0 a připisují si na své konto zasloužené tři body. Svěřenci trenérské dvojice Přerost – Lobo budou mít šanci si spravit chuť už zítra, kdy turnaj uzavřou proti slovenské dvacítce. (20:35:00)

59:46 Michael BARTULI - 5:0

59:46
    Německo právě vstřelilo branku!
    Pátý gól v české síti, v samotném závěru ještě kosmeticky upravuje výsledek MICHAEL BARTULI – 5:0! Asistence: Fabrizio Pilu, Jussi Petersen.

56:09
    Národní tým do tří! Za krosček bude Slavíkovi dělat společnost Tomáš Machů (CZE).

55:09
    Necelých pět minut před koncem je za vražení poslán na trestnou Marek Slavík (CZE).

40:01

40:00

39:13
    Hosté si nadále komplikují situaci, Dominik Soukup (CZE) se vrací na trestnou. Tentokrát za vysokou hůl.
    38:53 Haakon HÄNELT - 4:0

38:53
    Sedmašedesát sekund před koncem druhé třetiny se prosazuje HAAKON HÄNELT a český tým do devatenácti let to už bude mít opravdu hodně těžké, pokud ještě pomýšlí na zisk aspoň jednoho bodu – 4:0! Asistence: Jakub Borzecki, Maximilian Menner.
    34:11 Justin VOLEK - 3:0

34:11
    Domácí ale oslabení přežili a rázem přidávají další gól! Na rozdíl tří branek zvyšuje JUSTIN VOLEK, s českou devatenáctkou to teď nevypadá moc dobře – 3:0! Asistence: Joshua Samanski, Maximilian Glötzl.

30:29
    Šance vstřelit kontaktní branku! Podrážením první přesilovku utkání hostům nadělil Florian Elias (GER).

23:21
    Poprvé se vylučuje, na trestnou zamíří jeden borec z obou týmů. Dominik Soukup (CZE) je z ledu vykázán za krosček, Justin Volek (GER) za sekání.

20:01

20:00
    03:39 Danjo LEONHARDT - 2:0

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Szuber (Volek, Samanski), 4. Leonhardt, 35. Volek (Samanski, Glötzl), 39. Hänelt (Borzecki, Menner), 60. Bartuli (Pilu, Petersen)

Německo U20: Tiefensee (Quapp, Bugl) – Dziambor, Pilu, Szuber, Menner, Glötzl, Stowasser, Klein, Geibel – Eham, Leonhardt, Rutkowski – Hänelt, Elias, Borzecki – Volek, Samanski, Schweiger – Bartuli, Heigl, Petersen.
    Česko U19: Suchánek (Král) – Kovář, Machů, Chvátal, Špaček, Háva, Cubo – Rouha, Brabenec, Mácha – Skuhrovec, Altrichter, Marha – Marcel, Soukup, Menšík – Krejsa, Měchura, Slavík – Ramik.

Rozhodčí: Erdle, Bauer – Spiegl, Zettl.