Švýcarsko – Rusko | 2:9 (kon.) | | | Švédsko – USA | 5:3 (kon.) | | | Česko – Finsko | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Slovensko – Německo | 12:2 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Třebíč – Kometa Brno | 3:3 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 0:4 (2:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:10 (kon.) | | | Sokolov – Kadaň | 3:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Benátky n/J | 1:3 (kon.) |
Jastrzębie – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Ústí n/L | 2:4 (kon.) | | | Poruba – Kopřivnice | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:8 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 9:3 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 3:4 (kon.) |
27:37
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Kelian Fiebiger – 2 min., hákování).
|
|
21:12
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Gaël Christe – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
56. Schild (Quinn, Müller), 57. Reinhard (Weber, Greuter) – 22. Mičkov (Mirošničenko, Guljajev), 24. Kudrjacev, 28. Sinjatkin (Mirošničenko, Guljajev), 29. Gazizov (Mirošničenko), 33. Perevalov (Mičkov, Duda), 34. Baraboša (Děmidov), 42. Mirošničenko (Duda, Gazizov), 46. Perevalov (Kvočko), 56. Mičkov (Duda)
Rozhodčí: Hejduk, Šindel – Klouček, Špůr
Diváci:
Neproměněná penalta:
Švýcarsko:
Zaetta (29. Simeoni) – Bichsel (C), Christe, Füllemann, Quinn, Dionicio, Bieri, Terraneo – Naber, Taibel (A), Hull – Rod (A), Müller, Lurati – Fiebiger, Reinhard, Weber – Greuter, Gruber, Schild – von Bergen.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Murašov (S. Ivanov) – Maljavin, Kudrjacev, Sapunov, Duda, Remezovskij, Guljajev, Baraboša – Davydov, Mirošničenko (C), Kvočko – Mičkov (A), Trikozov, Grigorjev – Gazizov (A), Larkin, Děmidov – Sinjatkin, Perevalov, Rogovskij – But.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Murašov (S. Ivanov) – Maljavin, Kudrjacev, Sapunov, Duda, Remezovskij, Guljajev, Baraboša – Davydov, Mirošničenko (C), Kvočko – Mičkov (A), Trikozov, Grigorjev – Gazizov (A), Larkin, Děmidov – Sinjatkin, Perevalov, Rogovskij – But.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hejduk, Šindel – Klouček, Špůr
Diváci:
Adéla Kvapilová