Švýcarsko – Rusko | 2:9 (kon.) | | | Švédsko – USA | 5:3 (kon.) | | | Česko – Finsko | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Slovensko – Německo | 12:2 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Třebíč – Kometa Brno | 3:3 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 0:4 (2:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:10 (kon.) | | | Sokolov – Kadaň | 3:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Benátky n/J | 1:3 (kon.) |
Jastrzębie – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Ústí n/L | 2:4 (kon.) | | | Poruba – Kopřivnice | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:8 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 9:3 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 3:4 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
3:8
(1:3, 0:2, 2:3)
HC Škoda Plzeň
Michael Schuster
Branky a nahrávky:
16. Labuzík (Strnad, Odehnal), 41. Jokl (Labuzík), 41. Tichý (Vlasák, Klatt) – 1. Kopic (Kvasnička, Adamec), 7. Moravec (Eremiáš, Kopic), 9. Dvořák (Kaiser, Dáňa), 23. Korčák, 26. Dvořák (Dáňa), 49. Kopic (Beránek), 51. Vajner (Krasanovský), 60. Adamec
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Pittr (Volevecký) – Stejskal, Cichoň, Odehnal, Němeček, Klatt, Kluch, Čapka, Dráb – Jokl, Strnad, Labuzík, Novák, Kvasnička, Vlasák, Hofmann, Štrombach, Tichý, Borodenko, Brotánek, Malínek
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Korytar (Lokajíček) – Jánský, Dolhý, Hodinář, Moravec, Vajner, Houdek, Kvasnička – Adamec, Eremiáš, Kopic, Dvořák, Kaiser, Dáňa, Korčák, Benýšek, Kuchařík, Kreuzman, Krasanovský, Beránek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Korytar (Lokajíček) – Jánský, Dolhý, Hodinář, Moravec, Vajner, Houdek, Kvasnička – Adamec, Eremiáš, Kopic, Dvořák, Kaiser, Dáňa, Korčák, Benýšek, Kuchařík, Kreuzman, Krasanovský, Beránek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Krasanovský – 2 min., hrubost).
Oba týmy tak hrají ve čtyřech.
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (2 min.).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (2 min.). Po krátké výměně názorů a pěstí v útočném pásmu domácích je hostům nabídnuta dvouminutová přesilová hra.