Řecko-římský do 67 kg - opravy (kon.) | Řecko-římský do 87 kg - opravy (kon.)
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) (kon.) | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) (kon.)
Volný styl do 86 kg - OF a ČF (muži) (kon.) | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) (kon.)
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) (kon.) | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) (kon.)
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) (kon.) | Řecko-římský do 67 kg - finále Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.)
Řecko-římský do 87 kg - finále Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.)
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy)

Středa 04.08.2021, 04:00Olympijské hry - Zápas
Sledujte:

Z tohoto přenosu je to vše. (04:22:35)

Duely o bronz
    Anastasija Grigorjevová (LAT) – Iryna Koljadenková (UKR)
    Ljubov Ovčarovová (ROC) – Taybe Mustafa Yuseinová (BUL)

Program skončil.

V samém závěru se snažila Johanssonová přehodit soupeřku za sebe, ale nakonec je z toho jen dvoubodová akce! Byla velmi blízko obratu! Postupuje však Ovčarovová po výhře 8:7 a bude o bronz zápasit s Yuseinovou z Bulharska.

Ruska vede minutu před koncem utkání 8:5. Stále nemá nic jistého.

Ovčarovová předvedla přetočení soupeřky, Johanssonová odpovídá úspěšným kontrem. Obě zápasnice berou dva body.

Sice neuspěla a Švédka bere bod, ale hned poté úspěšně skládá soupeřku na žíněnku a získává čtyři body!

Zde se jedná o mnohem méně útočný zápas. Po minutě a půl je skóre stále 0:0. Ovčarovová ovšem musí během půl minuty předvést úspěšnou techniku.

Druhým soubojem bude duel mezi Ljubov Ovčarovovou a Hennou Johanssonovou.

Postup nakonec po výhře 14-7 slaví Lotyška Grigorjevová. Tu čeká v souboji o bronz duel s Irynou Koljadenkovou z Ukrajiny.

Jenže Rumunka kontruje vlastní výbornou akcí za čtyři body. Prohrává už jen 6:8.

Grigorjevová předvedla výtečnou techniku, zvedla soupeřku do vzduchu a hodila jí na záda! Čtyřbodová akce, po níž navíc následuje dvoubodové přetočení na žíněnce. Postup má na dosah.

První dva body také pro Grigorjevovou. Napřed po vytlačení soupeřky a posléze kvůli pasivitě Rumunky.

Lotyška se od úvodní minuty dostává do velkých problémů. Dokonce končí na zemi a Inczeová bere první dva body.

První opravný duel spolu svedou Grigorjevová a Inczeová.

Program zahájen.

Opravy
    Anastasija Grigorjevová (LAT) – Kriszta Tunde Inczeová (ROU)
    Ljubov Ovčarovová (ROC) – Henna Katarina Johanssonová (SWE)

V tomto přenosu se budeme věnovat opravným duelům ve váhové kategorii do 62 kilogramů žen. V opravných zápasech jde tradičně o postup do zápasů o bronz.

Volný styl je společně se sportovním judem nejrozšířenější zápasnický styl na světě. Popularitu postupně nabýval po zařazení na olympijské hry v St. Louis v roce 1904. Na rozdíl od stylu řecko-římského (klasického) může zápasník útočit na jakoukoliv část soupeřova těla. Cílem zápasu ve volném stylu je dostat soupeře na lopatky, tak aby se dotkl oběma lopatkami současně žíněnky. Není-li tohoto cíle v průběhu utkání dosaženo, rozhodují body udělované rozhodčími za jednotlivé techniky (chvaty). Vyšší bodové hodnocení mají chvaty prováděné ze stoje, nižší potom chvaty prováděné v pokleku (v parteru).