Bělorusko – Wales 2:3 (kon.) | Bulharsko – Litva 1:0 (kon.) | Albánie – Maďarsko 1:0 (kon.)
Anglie – Andorra 4:0 (kon.) | Island – S. Makedonie 2:2 (kon.) | Kosovo – Řecko 1:1 (kon.)
Španělsko – Gruzie 4:0 (kon.) | Švýcarsko – Itálie 0:0 (kon.) | Belgie – Česko 3:0 (kon.)
San Marino – Polsko 1:7 (kon.) | Německo – Arménie 6:0 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Bulharsko
1:0 (0:0)
Litva
Neděle 05.09.2021, 18:00Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina C

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:54:12)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:18.

Je konec! Bulharsko nakonec zvládlo domácí duel s Litvou a vítězí těsně 1:0. V 18. minutě střílel Malinov, ale technickým pokusem minul. Ve 32. minutě pak po krásné kolmici zakončoval Iliev, ale vychytal jej brankář. Pět minut před přestávkou pak Despodov zkoušel zakončení patičkou, ale i jemu scházelo pár centimetrů. Po změně stran pokračovalo Bulharsko v aktivitě, ale dlouho nemohlo prolomit obranu Litvy. Až v 82. minutě se prosadil Ivajlo Čočev.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Atanas Iliev, přichází Kalojan Krastev.
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kristijan Malinov, přichází Andrea Hristov.

90+4
    Domácí mohli definitivně rozhodnout! Na přihrávku z pravé strany si ve vápně naběhl Čočev, ale placírkou poslal míč kousek nad břevno!

90+3
    Po dlouhých přerušeních se znovu pokračuje ve hře. Bulhaři se usadili kolem velkého vápna soupeře a hrají s míčem na kopačkách.

90+2
    Žlutou kartu dostává Domantas Šimkus (Litva).

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Žlutou kartu dostává Fjodor Černych (Litva).

89
    Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Litvy zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda dnešní duel nakonec dohraje.

88
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Linas Megelaitis, přichází Linas Klimavičius.

87
    Hostům lehce začínají téct nervy. Hned tři fotbalisté Litvy se pustili do debaty se soupeřem a hlavním rozhodčím.

86
    Petko Hristov ostrým zákrokem dohrál soupeře na hranici velkého vápna a daroval rozehrávku hostující Litvě.

85
    Žlutou kartu dostává Atanas Iliev (Bulharsko).

84
    Domácí kouč byl vyloučen za nesportovní chování!
    82. Ivajlo ČOČEV - 1:0

82
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Bulharsko se nakonec dočkalo vytoužené branky! Domácím vyšel přímý kop. IVAJLO ČOČEV si naběhl na centr z přímého kopu a hlavičkou rozvlnil síť!