Zbuzany – Slovácko 1:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Karviná – Chrudim 1:0 (kon.)
Třinec – Teplice 0:1 (kon.) | Prostějov – Bohemians 1905 0:4 (kon.) | Přepeře – Jablonec 0:1 (kon.)
Vltavín – Ostrava 2:5 (po pr.) | Líšeň – Sparta 0:3 (kon.) | Velvary – Slavia 2:4 (kon.)
SK Zápy
0:4 (0:1)
FC Hradec Králové
Středa 22.09.2021, 15:30MOL Cup • 3. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (17:19:06)

Místní časomíra se od stavu 0:2 začala podivně zpomalovat, a tak je zápas mezi Zápy a Hradcem Králové ukončen již nyní. Ligový favorit se dostal do vedení už v prvním poločase a dokázal ho ve druhé půli ještě třemi góly pojistit. Zajistil si tak postup mezi nejlepších šestnáct celků soutěže.

90

89
    V závěru utkání se nám přece jenom roztrhl pomyslný pytel s góly, Zápští už by si patrně přáli konec utkání.

89
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté zase směřovali do rychlého přečíslení. Vlkanova uvolnil pasem na útočnou polovinu Kubalu, který si sice míč předkopl, ale i tak ho adresoval přesně na kopačku ERIKA PREKOPA. Tomu ho už zbývalo pouze dorazit do branky.

86
    Hrubešova rozehrávka skončila u Soukeníka, který ale proti přesile hráčů neudržel míč a musel si pomoci faulem. Volný kop pro SK.

85
    Po nákopu Klímy za zápskou obranu byl v ofsajdovém postavení nachytán Kubala.

85
    Vzápětí však Soukeník zastavil Eliáše nedovoleně a po delší době se na soupeřovu polovinu podívají i Zápy.

84
    Zápas se dohrává stále na útočné polovině Hradce Králové, Soukeník však svou další střelu přes klubko těl před sebou neprocedil.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Čech, přichází Klíma.

83
    Rukou nyní u lajny zahrál domácí Woitek a Votroci mohou pokračovat v kombinaci.

82
    Do otevřené obrany podnikli další výpad Vlkanova s ERIKEM PREKOPEM, oba si několikrát vyměnili míč až ho do prázdné branky dostal druhý jmenovaný.

81
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Vencl.

81
    Hosté dohrávají i další minuty na polovině soupeře.

80
    V Zápech už to patrně velké drama nebude. Na pravé straně dostal dost prostoru Prekop, správně načasoval svou přihrávku do vápna pro nabíhajícího DOMINIKA SOUKENÍKA a ten doslova doklopýtal ke druhému královehradeckému gólu a v poslední chvíli překonal Hrubeše.

80
    Votroci opět získali vládu nad utkáním a poslední minuty tráví na útočné polovině.

79
    Kateřiňák svou přízemní ranou z nějakých dvaceti metrů donutil Hrubeše k dobrému zákroku.

78
    Z přímého kopu však Prekop nepřekopl domácí zeď a hosté tak musí pokračovat v postupném útoku od postranní čáry.