Kladno – Zlín 3:2 (po pr.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Olomouc – Liberec 3:1 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 5:2 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:5 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Neděle 26.09.2021, 16:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga • 8. kolo
    63:38 Filip CHLAPÍK - 3:2

63:38
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Sparťané se zabydleli v útočném pásmu a šťastný projektil FILIPA CHLAPÍKA skončil až za zády brněnského brankáře. Sparta poráží Kometu v prodloužení. Asistence: David Kaše.
    39:42 Roman HORÁK - 2:2

39:42
    Studená sprcha pro hostující Kometu! Sparťané těsně před koncem druhé části vyrovnávají. Michal Řepík našel zpoza branky připraveného ROMANA HORÁKA, který zřejmě svou střelou překvapil bezmocného brankáře Klimeše. Asistence: Michal Řepík, Tomáš Dvořák.
    25:39 Luboš HORKÝ - 1:2

25:39
    Kometa právě vstřelila branku!
    Pozor, hosté udeřili ve vlastním oslabení. Michal Krištof poslal od mantinelu přihrávku do dobré pozice LUBOŠI HORKÉMU, který svižnou střelou propálil Saláka. Asistence: Michal Krištof.
    13:19 Patrik PRYMULA - 1:1

13:19
    Sparťané v průběhu první třetiny vyrovnávají! Po zmatcích před brankářem Klimešem se nejrychleji zorientoval PATRIK PRYMULA a sparťanský útočník zametl puk do branky. Asistence: Jan Buchtele.
    08:32 Peter MUELLER - 0:1

08:32
    A Brňané jdou poprvé v utkání do vedení! PETER MUELLER si krásně potáhl puk na pravém kruhu a přesnou střelou zakončil do horní části branky. Asistence: Petr Holík, Vladimír Roth.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 14. Prymula (Buchtele), 40. R. Horák (Řepík, Tomáš Dvořák), 64. F. Chlapík (D. Kaše) – 9. Mueller (P. Holík, Roth), 26. L. Horký (Krištof)

HC Sparta Praha: Salák (Neužil) – Moravčík, Mikliš, Němeček, Jurčina, Tomáš Dvořák, M. Jandus, Jeřábek – E. Thorell, R. Horák, Řepík – Z. Doležal, D. Kaše, F. Chlapík – Buchtele, Zikmund, M. Forman – Konečný, Vitouch, Prymula.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Tomek) – Ďaloga, Roth, Kučeřík, R. Holland, Gulaši, D. Mikyska, Bartejs – Zaťovič, P. Holík, Mueller – L. Horký, Krištof, Vincour – M. Haščák, Dočekal, R. Pavlík – Mallet, Rákos, Magee.

Rozhodčí: Hradil, Šindel – Ondráček, Špůr

Diváci: 8 862