Jihlava – Motor ČB 5:4 (kon.) | Zlín – Přerov 2:5 (kon.) | Třemošná – Liberec 1:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Hvězda Praha 4:0 (kon.) | Technika Brno – Mountfield HK 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 0:3 (kon.)
Sparta – Kobra 11:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 5:1 (kon.)
Poruba – Havířov 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 6:5 (po pr.) | Tábor – Slavia 0:6 (kon.)
Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 10:1 (kon.)
HC Sparta Praha
11:1 (1:0, 2:1, 8:0)
HC Kobra Praha
Sobota 02.10.2021, 13:00 • Tipsport Arena, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Viděli jsme zápas, ve kterém nejprve nedokázala Sparta v 1. třetině přetavit své šance v góly, velký podíl na tom měl zejména gólman Kobry Simon. Ve druhé třetině nejprve dokázala Kobra dokonce vyrovnat, následně se však za Spartu prosadili Odehnal se Žemličkou, do šaten se tedy šlo za dvougólového vedení domácích. Třetí třetina se poté již proměnila v exhibici, hostům viditelně docházeli síly a domácí přidali 8 gólů na své konto. (15:01:30)

59:46
    Sparta právě vstřelila branku!
    Toto pobídku od Davida Šeby nemohl JAN JANSKÝ nevyužít, skóre je tak již 11:1! Asistence: David Šeba, Martin Vašíček.

59:15
    Tečovaný Mackův pokus prosvištěl těsně vedle pravé tyčky Koglerovy branky.

58:30
    Mack pálí od modré, ani tato střela ovšem nemá gólóvé parametry.

58:02
    Judiakovu střelu Kogler bezpečně kryje.

57:40
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Novák – 2 min., hákování).

56:40
    Střela Odehnala byla úspěšně zblokována.

55:16
    Nahození od modré čáry se dostalo až k RICHARDU ŽEMLIČKOVI, který prostřeluje bezmocného brankáře soupeře. Asistence: Vojtěch Port.

54:40
    Sparta kotroluje hru, když drží puk ve středním pásmu.

53:36
    Tento gól si brankář Kobry za rámeček nedá, lehké nahození od modré čáry PETRA KŘIŠŤANA končí v brance. Asistence: Petr Poláček.

53:11
    Akce Kobry končí, brankář Kogler má puk pevně ve své lapačce.

52:04
    MARTIN VAŠÍČEK teď prokázal rysy kanonýra, když z takřka nulového úhlu trefuje pravý horní roh Simonovi branky. Asistence: Daniel Jakab.

51:20
    Stepanchuk po další z akcí Sparty netrefuje odkrytou branku!

50:10
    Po krásné individuální akci Křišťana obdržel Stepanchuk skvělý pas, brankář Simon ovšem skvěle zasahuje!

49:33
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Štefan Judiak – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

49:18
    Jan Janský pálil z pravého kruhu, nepřesná střela byla sražena přímo k ALEKSANDRU SKURATOVI, který se již z blízkosti nemýlil. Stav je 7:1. Asistence: Jan Janský.

48:30
    Tlak Sparty pokračuje, obráncům Kobry se nedaří správně rozehrát.

47:44
    Další jistý Simonův zákrok, bude se vhazovat.

Jakub Houžvička

Branky a nahrávky: 6. Potoma (Žmola, Brabec), 31. Odehnal (Vašíček), 34. Žemlička (Poláček), 42. Žmola (Potoma, Poláček), 43. Křišťan (Port, Vašíček), 47. Žmola (Skuratov), 50. Skuratov (Janský), 53. Vašíček (Jakab), 54. Křišťan (Poláček), 56. Žemlička (Port), 60. Janský (Šeba, Vašíček) – 24. Štípek (Uhlík, Příhoda)

HC Sparta Praha: Kogler (Přikryl) – Vrabec, Šeba, Bartoň (C), Janský, Port (A) – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Jakab, Žemlička, Novák, Skuratov, Poláček, Křišťan, Žmola
    HC Kobra Praha: Simon (Bašta) – Mack, Mráz, Cibulka, Nácovský, Seidler (C), Sůsa – Jáchym, Leinweber, Holec, Kovář (A), Palaščák, Štípek, Hřídel, Příhoda, Uhlík, Judiak, Štěpánek

Rozhodčí: Kraval – Karda, Stacho