Kladno – Pardubice 1:0 (kon.) | Dobřany – Kovo Praha 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 3:2 (po pr.)

44:52
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Vaniš – 5 min.).

43:19
    Kráčina nyní musí být ve střehu, Urbanec se ho snažil překonat z těsné blízkosti, ale plzeňský gólman byl připravený.

41:54
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Benedikt – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

41:47
    Hostivař právě vstřelila branku!
    Hostivařští necelých pět minut před koncem základní hrací doby snižují! Kucharčík přihrál na pravý kruh MARKU HROCHOVI, který prostřeluje plzeňského gólmana. Asistence: Samuel Kucharčík.

41:31
    Plzeň je nyní při chuti, Lokajíček zkoušel střelecké štěstí z mezikruží, ale další gól nepřidává.

41:08
    Hostivařští už jsou v plném počtu.

40:41
    Plzeňští kombinují před hostivařským strážcem svatyně, Hanuš tvrdě vystřelil od modré, Štoural má ale míček ve své moci.

39:37
    Hosté se osvobozují, míček je až u Kráčiny.

39:08
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Kucharčík – 2 min., podražení).

38:51
    Hostivař je nyní nebezpečná a pokouší se alespoň a snižovací branku.

37:51
    Štěpáník nahrál do dobré palebné pozice Emmerovi, plzeňský gólman se ale blýskl skvělým zákrokem.

36:22
    Hostivařští se proviňují zakázaným uvolněním, buly před Štouralem.

36:15
    Miksan vyběhl s míčkem, u modré čáry ho poslal na hostujícího gólmana a vybojoval před ním vhazování.

35:27
    Zakázané uvolnění domácích, vhazování před plzeňským gólmanem.

33:48
    Hraje se delší dobu bez přerušení, na míčku je Hostivař, ale daleko od plzeňské branky.

31:55
    Plzeň právě vstřelila branku!
    V úvodu třetí části hry se mečouni ujímají už pětibrankového vedení! Hurt našel v prostoru mezi kruhy JIŘÍHO BENEDIKTA, který mířil přesně. Asistence: Richard Hurt.

30:54
    Plzeňští hráči se prosazují v další početní výhodě! Od začátku třetiny pálili na Štourala ze všech stran, za jeho záda prošla až rána LUKÁŠE HANUŠE od modré. Asistence: Ondřej Malý.

30:36
    Plzeňští ostřelují gólmana Šourala, ten zatím situaci zvládá.

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 9. Galla (Krch, Slanec), 17. Hurt (Krch), 17. Hurt (Benedikt, Kejř), 29. Vobruba, 31. Hanuš (Malý), 32. Benedikt (Hurt) – 27. Malina (Emmer, Urbanec), 42. Hroch (Kucharčík)

HBC Plzeň: Kráčina (Návara) – Chramosta, Hanuš (A), Pokorný, Slanec (C), Štípek, Ulč (A) – Benedikt, Galla, Hurt, Kejř, Krch, Lokajíček, Majer, Malý, Miksan, Pavlečka, Poláček, Vlasák, Vobruba
    HBC Hostivař: Štoural (Solar) – Dušák (C), Fic, Konečný, Kučera, Novotný, Vaniš – Brož, Emmer, Hroch, Kucharčík, Malina, Píša (A), Štěpáník (A), Urbanec, Vosátka, Zyta

Rozhodčí: Musil, Černý