Pelhřimov – Ledeč n. S. 6:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:2 (2:2, 1:0, 3:0)
HC Ledeč nad Sázavou
Sobota 16.10.2021, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 6. kolo

Pelhřimov díky třem gólům ve třetí třetině poráží Ledeč nad Sázavou celkově 6:2. Byl to boj, ale body zůstaly u Bělé. S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím a někdy příště napočtenou. (19:09:39)

59:30
    Co jste hasiči....to se krásně poslouchá :-)

58:49
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    MARTIN VYSLOUŽIL z rychlého útoku přidává šestý kamínek do vítězné mozaiky domácích. Asistence Martin Hadrava a Josef Vácha.

57:54
    Nahození Pospíchala kryje Holata. Dnes brankář hostů dlouho držel tým ve hře o body, ale ty jsou nyní pro Ledeč velmi vzdálené.

56:36
    TOMÁŠ MEČIAR od modré propálil vše a domácí směřují za třemi body. Asistence Martin Hadrava a Martin Vysloužil.

56:27
    5 na 4.

55:49
    Zámek...

55:42
    Holata zázračným zákrokem drží Ledeč ve hře.

55:35
    Zámek...

55:30
    Zatím bez domácí střelby...puk po teči končí mimo led...

55:07
    Zámek...

55:05
    Ledeč závěr utkání nezvládá, další dvě minuty pro Dominika Kittlera za hákování.

54:27
    MARTIN HADRAVA propálil Holatu a nervy tečou Michalu Hrabaňovi, který domácího útočníka nesmyslně atakuje, další dvouminutový trest. Asistence na gól od Tomáše Mečiara.