Karlovy Vary – Benešov 3:2 (kon.) | Hostouň – Příbram B 3:4 (kon.)
3:4 (0:4)
FK Příbram B
Neděle 24.10.2021, 14:30Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Hostouň z posledních tří zápasů ani jednou nebodovala. Dvě venkovní a jedna domácí prohra s celkovým skórem 3:8 není dobrou vizitkou pro houstouňský celek. V tabulce je Hostouň na 13. pozici se ziskem 11 bodů. Nejlepším střelcem týmu je 20letý Vlasák se třemi zásahy.

1. FK Příbram B

Béčko Příbrami je na tom o něco lépe jako jeho soupeř. Patří mu 11. místo. Rezerva Příbrami za poslední tři zápasy nasbírala 4 body. Tři za výhru a jeden za remízu. V poslednim kole se však hráčům Příbrami nedařilo. Na domácí půdě podlehli Karlovým Varům 0:2. Nejlepším střelcem týmu je Januška a Vlček. Oba se trefili 4krát.

TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík, Zahranychnyy, Kosík, Hucek, Miker, Charvát, Vlasák, Hovorka, Dočekal, Kabele (C)
    Náhradníci: Pančev – Mentberger, Shkyria, Kubáň, Hájek, Gajdošík, Mejdr

1. FK Příbram B: Kočí – Schindler, Antwi, Vokřínek, Vott, Švestka, Kolář, Vlček (C), Kvída, Gabriel, Januška
    Náhradníci: Bleha – Vostárek, Jelínek, Dvořák

Rozhodčí: Štastný – Řeháček, Mrkáček.

1

1
    Úvodního výkopu se ujali hosté z Příbrami.

2
    Brankář Tetour musel rychle z branky, aby zamezil rychlému útoku Příbrami.

3
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení! Autorem branky je kapitán JIŘÍ VLČEK!
    3. VLČEK - 0:1

5
    Příbram nadále pokračuje v tlaku. Drží se na polovině Hostouně.

7
    Hucek neprošel přes levou stranu, kde se mu do cesty postavil obránce Příbrami.

7
    Také domácí na sebe upozornili, když se po centru z pravé strany dostal k zakončení hráč Hostouně. Jeho střela z voleje se mu moc nevyvedla, ale míč trefil spoluhráče, od kterého se míč sice odrazil na branku, jenže jen do rukavic brankáře.

9
    Zdeněk Hucek vybojoval na polovině hřiště faul.

11
    Zelení se tlačí k druhé brance, ale domácí se nenechávají a brání se, co to jde. Nyní jeden z domácích obránců ukopnul míč hráči Příbrami do autu.

12
    DOMINIK VOTT dostal dobrou přihrávku do běhu a při samostatném úniku pak napřáhl a zavěsil míč do zadní části branky!
    12. VOTT - 0:2

14
    Příbram rychle přidává třetí branku! Dobrou přihrávku dostal STANISLAV GABRIEL a dokázal se s míčem dostat za záda gólmana, který vyběhl z branky, a následně jen uklízel do volné brány!
    14. GABRIEL - 0:3

15
    Domácí se snaží o rychlou odpověď. Možnost skórovat budou mít z rohového kopu.

16
    Tomu se hosté ubránili, navíc získali ještě autové vhazování.

18
    Kabele rozehrál standardní situaci, ale jeho vysoký centr si našel jen brankář Kočí.

20
    Tvrdá střela hráče Příbrami zamířila jen do rukavic Tetoura.

22
    Tak to je příbramská jízda! Po 22 minutách vedou hráči Příbrami již 0:4! Tentokrát do branky míč doklepl po přihrávce z levé strany STANISLAV GABRIEL!
    22. GABRIEL - 0:4

23
    Tetour musel předvést dobrý zákrok, aby zabránil páté brance! Roh pro hosty!

24
    Nepovedený centr Hostouně končí v zámezí. Bude se odkopávat.

25
    Žlutou kartu dostává Kosík (TJ Sokol Hostouň).

26
    Faulovaný Janoška odkulhal a Vít Kolář může rozehrát. Příbram se drží na polovině domácích.

28
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Mentberger.
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Kabele, přichází Shkyria.

29
    Tetour odkopl od branky rovnou do autu. To se mu moc nepovedlo.

31
    Hostouň se dostala k zakončení, ale domácí hráč trefil jen uskakujícího spoluhráče, od kterého se míč odrazil do zámezí.

33
    Schindler nastřelil z 20 metrů břevno!

34
    Hovorka nabídl míč Kosíkovi, který si již balon jen trochu posunul a zakončil. Jeho pokus šel po zemi vedle branky.

36
    Hostouň rozehrála standartku, na kterou si naskakovala hned dvojice domácích hráčů, ale ani jeden míč do branky neumístil.

37
    Další nebezpečná akce domácích! Kočí přízemní střelu jen vyrazil před sebe a musel míč odkopnout obránce, aby zamezil dorážce hostouňskému hráči.

40
    Poslední minutky je aktivnější domácí mužstvo, které se dere k dosažení branky.

42
    Tomáš Dočekal byl faulovaný a získal tak pro svoje barvy standardní situaci.

42
    Příbram se ubránila a brankář dlouhým výhozem založil rychlou protiakci. Hosté získali rohový kop, ale z něj už nic nevymysleli.

45

Po prvním poločase je zatím skóre jednoznačné. Hosté vedou již o čtyři branky. Domácí budou mít v druhém poločase co dělat, aby s výsledkem něco ještě udělali. Hosté byli po celou dobu aktivnější, světlé chvilky měli ale i domácí. Druhá polovina zápasu začne cca v 15:33.

46

46
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Vott, přichází Dvořák.
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Hájek.
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vlasák, přichází Mejdr.

47
    Domácí kopali roh. Rozehráli jej na krátko, ale následná střela nedošla ani k brankáři a byla zblokována prvním obráncem.

48
    Penalta pro domácí!

48
    Hostouň právě vstřelila branku!
    Síť rozvlnil TOMÁŠ DOČEKAL, jenž nedal brankáři šanci!
    48. DOČEKAL - 1:4

50
    Domácí se pustili do druhého poločasu s větší aktivitou a zatím jsou lepším týmem.

52
    Tomáš Dočekal měl velkou příležitost přidat druhou branku! Svou přízemní střelou donutil brankáře Kočího k zákroku a získal tak alespoň roh.

54
    Antwi vystihl přihrávku jednoho z domácích a přerušil tak tažení na jeho branku.

55
    Standartka pro domácí.

56
    TOMÁŠ DOČEKAL se prosazuje podruhé v zápase! Na dlouhý centr šel do souboje on a brankář Kočí. Domácí hráč byl ale úspěšnější a snižuje na 2:4!
    56. DOČEKAL - 2:4

58
    Mentberger se dostal k zakončení z druhé vlny, ale jeho pokus mířil vysoko nad.

59
    Příbram je dvěma rychlými brankami zaskočena a nedaří se jí dostávat na polovinu soupeře, jako tomu bylo v prvním poločase.

61
    Gabriel se snažil něco vymyslet ve vápně soupeře, ale o míč přišel, když upadl.

63
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Schindler, přichází Vostárek.

64
    Po delší době je u míče také Příbram, která kombinuje i na polovině soupeře.

67
    Také domácí se po nějaké době dostávají na míč.

68
    Tetour musel pohotovým zákrokem zasáhnout a vyrazit míč na roh.

69
    Hucek míč přesunul do lajny na spoluhráče, který se snažil centrem najít Dočekala, ale ten na míč nedoskočil a neměl tak možnost ani zakončit.

72
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Gajdošík.

74
    Dvořák se snažil si převzít míč ve vápně Hostouně, ale obránci mu to nedovolili a obrali ho.

76
    Hosté kopali rohový kop, ale domácí Hostouň se ubránila.

78
    Domácí ztratili před šestnáctkou Příbrami míč, ale než se stihli hosté dostat na polovinu domácích, tak si Hostouň míč vybojovala zpět.

81
    Sudí odpískal útočný faul. Příbram si v klidu rozehraje.

82
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Vokřínek, přichází Jelínek.

83
    Antwi vhodil aut před střídačkami. Příbram se drží na polovině soupeře, kde se bude snažit trávit co nejvíce času.

85
    Příbram bude rozehrávat rohový kop a nebude s tím spěchat.

87
    Hostouň by ještě ráda něco s výsledkem udělala, ale Příbram se stále drží.

89
    A je tu přeci jen zápletka na konci zápasu! Domácí přidávají třetí snižující branku, když se prosadil střelou k tyčce LEOŠ GAJDOŠÍK!
    89. GAJDOŠÍK - 3:4

90+1
    Žlutou kartu dostává Kočí (1. FK Příbram B).

90+2
    Domácí kopou roh. Na hlavičku šel i brankář Hostouně.

90+3

Je zde konec napínavého zápasu. Po poločase to vypadalo, že je již rozhodnuto a že už se bude zápas jen dohrávat. Domácí se však v kabině nabudili a na hosty vlétli. Již tři minuty po začátku druhého poločasu se kopala penalta a o pár minut později snižoval na 2:4 druhou brankou v zápase Dočekal. V samém závěru základní hrací doby přišla ještě třetí branka domácího mužstva a o drama tak bylo postaráno. Hostouň však už čtvrtou branku nepřidala a zápas tak kvůli nepovedenému prvnímu poločasu prohrává.

Děkuji za vaši pozornost, pěknou neděli. (16:21:35)

Matěj Šoba

Branky: 48. Dočekal (pen.), 56. Dočekal, 89. Gajdošík – 3. Vlček, 12. Vott, 14. Gabriel, 22. Gabriel

Karty:   25. Kosík (HOS) – 90+1. Kočí (PRB)

TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík (28. Mentberger), Zahranychnyy, Kosík, Hucek, Miker, Charvát, Vlasák (46. Mejdr), Hovorka (46. Hájek), Dočekal (72. Gajdošík), Kabele (C) (28. Shkyria)

FK Příbram B: Kočí – Schindler (63. Vostárek), Antwi, Vokřínek (82. Jelínek), Vott (46. Dvořák), Švestka, Kolář, Vlček (C), Kvída, Gabriel, Januška

Rozhodčí: Štastný – Řeháček, Mrkáček