Podbrezová – Slovan Bratislava U21 5:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
5:0 (3:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Pátek 29.10.2021, 16:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 11. kolo

Podbrezová pohodlne porazila Slovan Bratislava "B" 5:0, rozhodnuté bolo ešte na konci prvého polčasu, keď domáci viedli 3:0 a hostia dohrávali bez vylúčeného Lacka. (17:47:52)

90+1

89
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21: z ihriska odchádza Samuel Habodasz, prichádza Radovan Valentín.
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21: z ihriska odchádza Filip Lichý, prichádza Matej Rosenberger.
    89. Matoš (SBB)

89
    Čestný gól hostí mohol zaznamenať Adam Matoš, lenže v nájazde na Ludhu prestrelil bránu!

88
    Dve a pol minúty do konca. Belasí bránia vlastnú šestnástku staticky bez väčšieho pohybu.

86
    Záverečná desaťminútovka prakticky dohrávaná v štýle exhibície...

84
    Po zblokovanej strele roh aj z opačnej strane. Kukoľov jemný oblúčik odvrátený.

83
    Rybár vyboxoval loptu pred Timošenkom. O niekoľko sekúnd neskôr sa však znovu hralo pred hosťujúcou bránou, vznikol z toho roh po zrazenom centri Kukoľa.

81
    Jackuliak na Matoša z ľavého krídla, spolupráca striedajúcich hráčov bola ukončená zakončením vedľa ľavej žrde.

80
    Timošenko s ťažkou hlavičkou zo záklonu po centri Kukoľa sprava len nad, povestný "kanár" ešte nepadol.

79
    Adam Matoš už asi v treťom ofsajde. Slovanisti skúšajú dlhé lopty, zatiaľ im nevyšla ani jedna.

78
    Godálova hlavička skončila mimo brány, Rybár si istotne vydýchol.

76
    Štvrťhodina do konca. Ťažko predpokladať, že by sa nadstavovala viac ako jedna obligátna minúta – aj to je viac-menej nereálne.

75
    Jasný ofsajd Slovana, ktorý by bol najradšej za tri záverečné hvizdy Dušana Sedláka.

73
    Grendel sa príliš ohnal rukami v súboji s Čechom, píska sa útočný faul.
    71. Vladimír BARBORA - 5:0

71
    Podbrezová dala gól!
    Boris Godál si vzal loptu v strede poľa, narazil si ju na hranici šestnástky s Timošenkom, dostal sa do pokutového územiu a namiesto strely ešte prihral nezištne doprava. Opustenú bránu mal pred sebou VLADIMÍR BARBORA, ktorý sa presadil po štyroch minútach na hracej ploche.